Bydgoszcz, Szwederowo
mieszkanie na sprzedaż

MS-15006

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. POLECAM DUŻE, PRZESTRONNE MIESZKANIE 4-POKOJOWE.   POWIERZCHNIA 133 m2. DUŻY BALKON TYPU LOGGIA. MOŻLIWOŚĆ KUPNA GARAŻU. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze ...

Powierzchnia całkowita
133,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 759,40 zł
cena 899 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo

Bydgoszcz, Bartodzieje
mieszkanie na sprzedaż

MS-14983

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. BARTODZIEJE - NAJLEPSZA LOKALIZACJA W BYDGOSZCZY ! MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU. MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z DUŻYM BALKONEM TYPU LOGGIA. Gotowe do wprowadzenia. Klucze ...

Powierzchnia całkowita
38,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 421,05 zł
cena 510 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Szubin (gw), Kornelin
działka na sprzedaż

GS-14970

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam wyjątkową działkę o powierzchni 1258 m2 w miejscowości Kornelin. Szybki dojazd, 16 km do Bydgoszczy, do Szubina 8 km. Cisza, spokój, sąsiedztwo lasu. Do Jeziora ...

Powierzchnia całkowita
1 258,00 m2
Cena za m2
62,80 zł
cena 79 000
działka na sprzedaż - Szubin (gw), Kornelin

Białe Błota (gw), Białe Błota
dom na sprzedaż

DS-14968

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam dom o powierzchni całkowitej 219 m2, użytkowej 122 m2, posadowiony na działce 370 m2. Dom w zabudowie bliźniaczej, powstał w oparciu o projekt indywidualny. Funkcjonalny ...

Powierzchnia całkowita
219,00 m2
Powierzchnia działki
370 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 789,95 zł
cena 830 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Białe Błota

Dobrcz (gw), Strzelce Górne
działka na sprzedaż

GS-14967

Oferta CLASS, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 1300 m2 w Strzelcach Górnych. Świetna lokalizacja, z dala od głównych ulic. Spokojna okolica, wokół nowe domy, cisza. Działka posiada aktualne warunki zabudowy ...

Powierzchnia całkowita
1 300,00 m2
Cena za m2
199,23 zł
cena 259 000
działka na sprzedaż - Dobrcz (gw), Strzelce Górne

Bydgoszcz, Szwederowo
mieszkanie na sprzedaż

MS-14949

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym, wiatą 2-stanowiskową. Mieszkanie znajduje się na wygodnym parterze 3-kondygnacyjnego budynku z cegły. Osiedle ...

Powierzchnia całkowita
58,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 603,45 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo

Białe Błota (gw), Ciele
dom na sprzedaż

DS-14931

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.  DOM W SĄSIEDZTWIE LASU. NOWOCZESNA ARCHITEKTURA, FUNKCJONALNOŚĆ. SUPER LOKALIZACJA. Polecam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, segment prawy, z jednostanowiskowym ...

Powierzchnia całkowita
123,00 m2
Powierzchnia działki
382 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 113,82 zł
cena 875 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Ciele

Bydgoszcz, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

MS-14807

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. SUPER LOKALIZACJA! ŚRÓDMIEŚCIE/SIELANKA! WOKÓŁ PARKI, W POBLIŻU FILHARMONIA, BAZYLIKA, OGRÓD BOTANICZNY, CENTRUM HANDLOWE FOKUS. Polecam do sprzedaży klimatyczne, ...

Powierzchnia całkowita
63,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 333,33 zł
cena 525 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście

Bydgoszcz, Miedzyń
dom na sprzedaż

DS-14804

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży dom wolnostojący na osiedlu Miedzyń. Posadowiony jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 411 m2. Opcja także dla rodziny dwupokoleniowej, ...

Powierzchnia całkowita
230,00 m2
Powierzchnia działki
411 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
4 304,35 zł
cena 990 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Miedzyń

Szubin (gw), Rynarzewo
dom na sprzedaż

DS-14761

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. POLECAM WYJĄTKOWY DOM PARTEROWY W SPOKOJNEJ OKOLICY. Dobra lokalizacja, w odległości 4 km od Rynarzewa.  Wokół dużo zieleni, w pobliżu nowe domy, las, z dala ...

Powierzchnia całkowita
156,00 m2
Powierzchnia działki
968 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 121,79 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Szubin (gw), Rynarzewo

Bydgoszcz, Bartodzieje
mieszkanie na sprzedaż

MS-14752

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. BARTODZIEJE. MIESZKANIE 4 POKOJE. Z DUŻYM TARASEM I BALKONEM. MIEJSCE PARKINGOWE W HALI GARAŻOWEJ! Polecam do sprzedaży duże, ponad 90 m2, funkcjonalne, czteropokojowe, ...

Powierzchnia całkowita
91,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 934,07 zł
cena 995 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Osielsko (gw), Wilcze
działka na sprzedaż

GS-14724

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 2178 m2 w miejscowości Wilcze gmina Osielsko. Działka zlokalizowana w odległości 70 m do drogi serwisowej, ...

Powierzchnia całkowita
2 178,00 m2
Cena za m2
202,02 zł
cena 440 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Wilcze

Osielsko (gw), Wilcze
działka na sprzedaż

GS-14723

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 1128 m2 w miejscowości Wilcze gmina Osielsko. Działka zlokalizowana w odległości 70 m do drogi serwisowej, ...

Powierzchnia całkowita
1 128,00 m2
Cena za m2
203,90 zł
cena 230 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Wilcze

Bydgoszcz, Opławiec
działka na sprzedaż

GS-14718

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. REWELACYJNA DZIAŁKA 493 m2 OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO. PROJEKT DOMU I POZWOLENIE NA BUDOWĘ W CENIE. SUPER LOKALIZACJA - BYDGOSZCZ OPŁAWIEC. CISZA, ...

Powierzchnia całkowita
493,00 m2
Cena za m2
588,24 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Opławiec

Łabiszyn (gw), Władysławowo
działka na sprzedaż

GS-14690

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Władysławowo. Atrakcyjna lokalizacja. Spokojna okolica, kilka kroków do lasu, sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Brak ...

Powierzchnia całkowita
1 000,00 m2
Cena za m2
71,00 zł
cena 71 000
działka na sprzedaż - Łabiszyn (gw), Władysławowo

Bydgoszcz, Osowa Góra
dom na sprzedaż

DS-14531

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom wolnostojący na Osowej Górze. Dom 3-kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 377 m2, użytkowej 330 m2. Dom zbudowany w roku 2001, posadowiony na działce o powierzchni ...

Powierzchnia całkowita
377,00 m2
Powierzchnia działki
395 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 421,75 zł
cena 1 290 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Osowa Góra

Bydgoszcz, Fordon
działka na sprzedaż

GS-14507

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1626 m2. Super lokalizacja! Bydgoszcz Fordon Osiedle Eskulapa. Bardzo dobre położenie, w sąsiedztwie nowe domy, dużo zieleni, ...

Powierzchnia całkowita
1 626,00 m2
Cena za m2
375,15 zł
cena 610 000
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Szubin (gw), Kołaczkowo
dom na sprzedaż

DS-15024

Oferta CLASS którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Na sprzedaż dom jednorodzinny w centrum Kołączkowa. Dom do kapitalnego remontu dostępny od zaraz. Budynek w całości podpiwniczony - wysokość 160 cm,dach płaski pokryty ...

Powierzchnia całkowita
72,00 m2
Powierzchnia działki
800 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 152,78 zł
cena 299 000
dom na sprzedaż - Szubin (gw), Kołaczkowo
nowa oferta
działka na sprzedaż - Koronowo (gw), Nowy Jasiniec

Koronowo (gw), Nowy Jasiniec
działka na sprzedaż

GS-15202

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość gruntowa objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego nad Zalewem Koronowskim. Pierwsza linia zabudowy. Łączna powierzchnia 5070 m2 składa się z 2 niezależnych ...

Powierzchnia całkowita
5 070,00 m2
Cena za m2
295,86 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Koronowo (gw), Nowy Jasiniec

Bydgoszcz, Szwederowo
działka na sprzedaż

GS-15189

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana położona w dogodnej lokalizacji na Szwederowie/Górzyskowie. Wokół domy jednorodzinne. Pozostała jedna z nielicznych nie zabudowanych ...

Powierzchnia całkowita
700,00 m2
Cena za m2
807,14 zł
cena 565 000
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem