nowa oferta
działka na sprzedaż - Koronowo (gw), Nowy Jasiniec

Koronowo (gw), Nowy Jasiniec
działka na sprzedaż

GS-15202

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość gruntowa objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego nad Zalewem Koronowskim. Pierwsza linia zabudowy. Łączna powierzchnia 5070 m2 składa się z 2 niezależnych ...

Powierzchnia całkowita
5 070,00 m2
Cena za m2
295,86 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Koronowo (gw), Nowy Jasiniec
nowa oferta
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowice

Białe Błota (gw), Łochowice
dom na sprzedaż

DS-15195

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Miejsce, gdzie czas płynie wolniej... Dobra lokalizacja na Twój nowy dom, sprawdź sam...  Do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący w Łochowicach. Spokojna okolica ...

Powierzchnia całkowita
150,00 m2
Powierzchnia działki
1 066 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 326,67 zł
cena 949 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowice

Bydgoszcz, Szwederowo
działka na sprzedaż

GS-15189

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana położona w dogodnej lokalizacji na Szwederowie/Górzyskowie. Wokół domy jednorodzinne. Pozostała jedna z nielicznych nie zabudowanych ...

Powierzchnia całkowita
700,00 m2
Cena za m2
807,14 zł
cena 565 000
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo

Osielsko (gw), Niemcz
dom na sprzedaż

DS-15048

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży KOMFORTOWY dom wolnostojący w Niemczu. Ładne usytuowanie. Budynek oddano do użytku w 2012r. Zbudowany został w oparciu o projekt  "Zeus" pracowni Dobre ...

Powierzchnia całkowita
249,00 m2
Powierzchnia działki
1 272 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
11 646,59 zł
cena 2 900 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Niemcz

Osielsko (gw), Osielsko
mieszkanie na sprzedaż

MS-14920

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim w budynku 3-rodzinnym w Osielsku. Miejsce postojowe w cenie. (obecnie w budowie). W pobliżu urokliwe tereny spacerowe ...

Powierzchnia całkowita
65,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 153,85 zł
cena 530 000
mieszkanie na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Osielsko (gw), Osielsko
dom na sprzedaż

DS-14919

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w Osielsku. Nowoczesna, kompaktowa bryła. W pobliżu urokliwe tereny spacerowe i pełna infrastruktura ...

Powierzchnia całkowita
105,00 m2
Powierzchnia działki
220 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 904,76 zł
cena 725 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Bydgoszcz, Kapuściska
mieszkanie na sprzedaż

MS-14802

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament - wysoki standard wykończenia, 4 pokoje, I piętro w nowym bloku cegły z 2022r, w dobrej lokalizacji na osiedlu Kapuściska. Blok z windą. Mieszkanie z 3-stronną ...

Powierzchnia całkowita
68,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 735,29 zł
cena 730 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Kapuściska

Bydgoszcz, Glinki
dom na sprzedaż

DS-14782

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży ciekawy dom w zabudowie bliźniaczej z dwoma tarasami na osiedlu Glinki. Bardzo poszukiwana lokalizacja! Kameralne osiedle domów jednorodzinnych. Spokojna ...

Powierzchnia całkowita
158,00 m2
Powierzchnia działki
304 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 639,24 zł
cena 1 049 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Glinki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Białe Błota

Białe Błota (gw), Białe Błota
dom na sprzedaż

DS-15201

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 190 m2, użytkowej 105 m2 w Białych Błotach.  Dom w zabudowie bliźniaczej, położony jest na działce 1379 m2.  Funkcjonalny ...

Powierzchnia całkowita
190,00 m2
Powierzchnia działki
1 379 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 678,95 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Białe Błota

Bydgoszcz, Osiedle Leśne
działka na sprzedaż

GS-15181

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA  REKREACYJNA. BYDGOSZCZ - OSIEDLE LEŚNE. Polecam działkę rekreacyjną o powierzchni 200 m2, zlokalizowaną na terenie ogrodów działkowych, w otoczeniu zadbanych ...

Powierzchnia całkowita
200,00 m2
Cena za m2
154,50 zł
cena 30 900
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Osiedle Leśne

Białe Błota (gw), Lisi Ogon
działka na sprzedaż

GS-15135

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka ze stawem! Polecam do sprzedaży rewelacyjną, urokliwie położoną, działkę o powierzchni 8900 m2, w Lisim Ogonie. Teren płaski. Możliwość uzyskania warunków ...

Powierzchnia całkowita
8 900,00 m2
Cena za m2
67,42 zł
cena 600 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Lisi Ogon

Białe Błota (gw), Lisi Ogon
działka na sprzedaż

GS-15080

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 3000 m2 - LISI OGON MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU POWIERZCHNI 1 ha, 2 ha ! Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 3000 m2. Teren płaski. Kształt prostokąta o wymiarach ...

Powierzchnia całkowita
3 000,00 m2
Cena za m2
102,00 zł
cena 306 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Lisi Ogon

Złotniki Kujawskie, Dąbrówka Kujawska
działka na sprzedaż

GS-15061

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 3207 m2 W DĄBRÓWCE KUJAWSKIEJ DOBRA CENA, TYLKO 21,83 zł za m2! Do sprzedaży działka, zaledwie 3 km od Nowej Wsi Wielkiej, ok. 24 km do Bydgoszczy. Z dala ...

Powierzchnia całkowita
3 207,00 m2
Cena za m2
21,52 zł
cena 69 000
działka na sprzedaż - Złotniki Kujawskie, Dąbrówka Kujawska

Złotniki Kujawskie, Dąbrówka Kujawska
działka na sprzedaż

GS-15060

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 9875 m2 W DĄBRÓWCE KUJAWSKIEJ DOBRA CENA, TYLKO 20 zł za m2! Do sprzedaży działka, zaledwie 3 km od Nowej Wsi Wielkiej, ok. 24 km do Bydgoszczy. Z dala od ...

Powierzchnia całkowita
9 875,00 m2
Cena za m2
20,15 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Złotniki Kujawskie, Dąbrówka Kujawska

Białe Błota (gw), Lisi Ogon
działka na sprzedaż

GS-14942

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 6010 m2, w Lisim Ogonie. Działka z przeznaczeniem: - budowa domu z dużym ogrodem - budowa domu połączonego z firmą nieuciążliwą - ...

Powierzchnia całkowita
6 010,00 m2
Cena za m2
102,00 zł
cena 613 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Lisi Ogon
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Zławieś Wielka (gw), Czarnowo

Zławieś Wielka (gw), Czarnowo
mieszkanie na sprzedaż

MS-14675

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży duże, 6-pokojowe mieszkanie. Klucze w siedzibie Kancelarii. Czarnowo - cisza, spokojna okolica, dużo zieleni. Dogodne położenie, na trasie Bydgoszcz ...

Powierzchnia całkowita
168,00 m2
Piętro
1
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 422,62 zł
cena 239 000
mieszkanie na sprzedaż - Zławieś Wielka (gw), Czarnowo

Złotniki Kujawskie, Dąbrówka Kujawska
działka na sprzedaż

GS-14545

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 3165 m2 DĄBRÓWKA KUJAWSKA. CENA 18,64 zł za m2 - DOBRA INWESTYCJA! Polecam do sprzedaży działkę, zaledwie 3 km od Nowej Wsi Wielkiej, ok. 24 km do Bydgoszczy. Z ...

Powierzchnia całkowita
3 165,00 m2
Cena za m2
18,64 zł
cena 59 000
działka na sprzedaż - Złotniki Kujawskie, Dąbrówka Kujawska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Bartodzieje
mieszkanie na sprzedaż

MS-15211

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 3-pokojowe, oddzielna kuchnia, balkon. Po całkowitym remoncie, niezamieszkałe, przygotowane do wprowadzenia. W najlepszej lokalizacji - Bartodzieje! Do ...

Powierzchnia całkowita
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 679,25 zł
cena 619 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska

Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15200

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. KUP TRZY POKOJE W CENIE DWÓCH i ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą!  Lokalizacja i adres zawsze mają największe znaczenie. ARKADA PARK przy ulicy Toruńskiej ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 700,00 zł
cena 535 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
nowa oferta
działka na sprzedaż - Nowa Wieś Wielka (gw), Nowe Smolno

Nowa Wieś Wielka (gw), Nowe Smolno
działka na sprzedaż

GS-15196

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA W SPOKOJNEJ OKOLICY, Z DALA OD DROGI GŁÓWNEJ. OKOLICE BRZOZY - NOWE SMOLNO,  20 MINUT AUTEM DO BYDGOSZCZY. Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną, ...

Powierzchnia całkowita
1 000,00 m2
Cena za m2
139,00 zł
cena 139 000
działka na sprzedaż - Nowa Wieś Wielka (gw), Nowe Smolno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem