nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Bartodzieje
mieszkanie na sprzedaż

MS-15211

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Cena promocyjna do 30 czerwca! Mieszkanie 3-pokojowe, oddzielna kuchnia, balkon. Po całkowitym remoncie, niezamieszkałe, przygotowane do wprowadzenia. W najlepszej ...

Powierzchnia całkowita
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 226,42 zł
cena 595 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15200

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. KUP TRZY POKOJE W CENIE DWÓCH i ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą!  Lokalizacja i adres zawsze mają największe znaczenie. ARKADA PARK przy ulicy Toruńskiej ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 700,00 zł
cena 535 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska

Osielsko (gw), Osielsko
dom na sprzedaż

DS-15190

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. NIEPOWTARZALNA POSIADŁOŚĆ. KLASYCZNA ARCHITEKTURA, ELEGANCJA, KLIMAT, PRZESTRZEŃ. PRESTIŻOWA LOKALIZACJA. Polecam do sprzedaży reprezentacyjną nieruchomość ...

Powierzchnia całkowita
430,00 m2
Powierzchnia działki
3 316 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
4 648,84 zł
cena 1 999 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Białe Błota (gw), Przyłęki
dom na sprzedaż

DS-15188

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.  FUNKCJONALNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ. NOWOCZESNA ARCHITEKTURA, PROSTA FORMA, DUŻE PRZESZKLENIA. PRZYŁĘKI - SUPER LOKALIZACJA, KAMERALNA, SPOKOJNA ULICZKA, W POBLIŻU ...

Powierzchnia całkowita
126,00 m2
Powierzchnia działki
280 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 944,44 zł
cena 749 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Przyłęki

Bydgoszcz, Osiedle Leśne
działka na sprzedaż

GS-15181

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA  REKREACYJNA. BYDGOSZCZ - OSIEDLE LEŚNE. Polecam działkę rekreacyjną o powierzchni 200 m2, zlokalizowaną na terenie ogrodów działkowych, w otoczeniu zadbanych ...

Powierzchnia całkowita
200,00 m2
Cena za m2
144,50 zł
cena 28 900
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Osiedle Leśne

Koronowo (gw), Tryszczyn
działka na sprzedaż

GS-15176

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1222 m2, TRYSZCZYN. Działka położona na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego  przewidującym budownictwo mieszkaniowe ...

Powierzchnia całkowita
1 222,00 m2
Cena za m2
160,39 zł
cena 196 000
działka na sprzedaż - Koronowo (gw), Tryszczyn

Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15171

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą!  Lokalizacja i adres zawsze mają największe znaczenie. ARKADA PARK przy ulicy Toruńskiej 45, to pierwsze bydgoskie ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 700,00 zł
cena 535 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska

Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15148

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą! Lokalizacja i adres zawsze mają największe znaczenie. ARKADA PARK przy ulicy Toruńskiej 45, to pierwsze bydgoskie ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 700,00 zł
cena 535 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska

Solec Kujawski (gw), Chrośna
działka na sprzedaż

GS-15073

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. CHROŚNA. UROKLIWA, DUŻA DZIAŁKA 3915 m2 W SERCU PUSZCZY BYDGOSKIEJ. Wydana została dla działki decyzja o warunkach zabudowy, przewidująca budowę 2 budynków mieszkalnych. Polecam ...

Powierzchnia całkowita
3 915,00 m2
Cena za m2
56,19 zł
cena 220 000
działka na sprzedaż - Solec Kujawski (gw), Chrośna

Bydgoszcz, Bartodzieje
mieszkanie na sprzedaż

MS-14983

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. BARTODZIEJE - NAJLEPSZA LOKALIZACJA W BYDGOSZCZY ! MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU. MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z DUŻYM BALKONEM TYPU LOGGIA. Gotowe do wprowadzenia. Klucze ...

Powierzchnia całkowita
38,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 421,05 zł
cena 510 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje
nowa oferta
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Bartodzieje
lokal na wynajem

LW-15216

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. LOKAL O POWIERZCHNI 75 m2 Z MIEJSCAMI PARKINGOWYMI DLA KLIENTÓW. SUPER LOKALIZACJA - BARTODZIEJE. Polecam lokal o wysokim standardzie, świetnie usytuowany, na I piętrze ...

Powierzchnia całkowita
75,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
44,00 zł
cena 3 300
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Bartodzieje
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Osielsko (gw), Osielsko
mieszkanie na sprzedaż

MS-15213

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz przestrzeni, która łączy komfort nowoczesnego budownictwa z bliskością natury? Do sprzedaży funkcjonalny APARTAMENT - w dobrej lokalizacji w Osielsku. Ogrodzone ...

Powierzchnia całkowita
77,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 623,38 zł
cena 818 000
mieszkanie na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Białe Błota (gw), Łochowice
dom na sprzedaż

DS-15195

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Miejsce, gdzie czas płynie wolniej... Dobra lokalizacja na Twój nowy dom, sprawdź sam...  Do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący w Łochowicach. Spokojna okolica ...

Powierzchnia całkowita
150,00 m2
Powierzchnia działki
1 066 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 933,33 zł
cena 890 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowice

Bydgoszcz, Czyżkówko
dom na sprzedaż

DS-15193

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w zabudowie bliźniaczej dla 1 lub 2 rodzin na Czyżkówku. Działka 554 m2 , a na niej wolnostojący garaż jednostanowiskowy oraz do własnej aranżacji część ogrodowa. Nieruchomość ...

Powierzchnia całkowita
230,00 m2
Powierzchnia działki
554 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 300,00 zł
cena 759 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Czyżkówko

Bydgoszcz, Szwederowo
działka na sprzedaż

GS-15189

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana położona w dogodnej lokalizacji na Szwederowie/Górzyskowie. Wokół domy jednorodzinne. Pozostała jedna z nielicznych nie zabudowanych ...

Powierzchnia całkowita
700,00 m2
Cena za m2
807,14 zł
cena 565 000
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo

Bydgoszcz, Glinki
mieszkanie na sprzedaż

MS-15158

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2013r z windą na Glinkach. IV piętro z dużym balkonem i południową ekspozycją na słońce. Teren ogrodzony. Glinki to ...

Powierzchnia całkowita
40,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 625,00 zł
cena 465 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Glinki

Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15155

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą, z NIEZWYKŁYM WIDOKIEM NA MOST UNIWERSYTECKI I PANORAMĘ MIASTA!!!.  Lokalizacja w centrum Bydgoszczy, tuż nad Brdą ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 380,00 zł
cena 569 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska

Dąbrowa Chełmińska (gw), Ostromecko
dom na sprzedaż

DS-15144

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE: -elegancki dom -ładnie urządzony ogród -dobre sąsiedztwo -blisko do Bydgoszczy Do sprzedaży wyjątkowy dom, niedaleko Ostromecka. Dom ...

Powierzchnia całkowita
215,00 m2
Powierzchnia działki
1 047 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 279,07 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Dąbrowa Chełmińska (gw), Ostromecko

Osielsko (gw), Bożenkowo
dom na sprzedaż

DS-15059

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w  malowniczym Bożenkowie. Do wyboru segment prawy lub lewy. Przynależna działka  do segmentów wynosi ...

Powierzchnia całkowita
149,00 m2
Powierzchnia działki
692 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 704,70 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Bożenkowo

Osielsko (gw), Osielsko
działka na sprzedaż

GS-15058

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1346 m2 w Osielsku. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach: 23mx58m Prąd, kanalizacja, wodociąg na działce. Brak ...

Powierzchnia całkowita
1 346,00 m2
Cena za m2
403,42 zł
cena 543 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem