Osielsko (gw), Osielsko
działka na sprzedaż

GS-15159

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do nabycia na pograniczu Bydgoszczy i Osielska ładnie położona działko o powierzchni 750 m². Wjazd od północy. Warunki zabudowy na dom wolnostojący jednorodzinny ...

Powierzchnia całkowita
750,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 262 500
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Bydgoszcz, Flisy
hala na sprzedaż

HS-15026

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem biurowym oraz halą warsztatową w Bydgoszczy. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 859 m2. ...

Powierzchnia całkowita
386,00 m2
Powierzchnia działki
859 m²
Cena za m2
2 069,95 zł
cena 799 000
hala na sprzedaż - Bydgoszcz, Flisy

Bydgoszcz, Okole
lokal na wynajem

LW-14969

Do wynajęcia od zaraz powierzchnia pod mniejszą hurtownię, magazyn lub usługi. Dzielnica Okole  - blisko centrum miasta. Własny parking dla klientów i samochodów dostawczych.  Lokal po odświeżeniu, ogrzewanie własne. Wynajem na min. rok. Kaucja jednomiesięczna. Opłaty ...

Powierzchnia całkowita
170,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
26,47 zł
cena 4 500
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Okole

Osielsko (gw), Jarużyn
dom na sprzedaż

DS-14852

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom typu bungalow w świetnej lokalizacji miejscowości Jarużyn gmina Osielsko.  Dom o powierzchni całkowitej 140m2 a użytkowej 115m2. Budynek posadowiony ...

Powierzchnia całkowita
140,00 m2
Powierzchnia działki
1 037 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 207,14 zł
cena 1 149 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Jarużyn

Bydgoszcz, Prądy
działka na sprzedaż

GS-14698

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do nabycia działka w Bydgoszczy na Prądach przy ul.Horno Popławskiego. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Procedowane podłączenie do prądu - realizacja ...

Powierzchnia całkowita
1 122,00 m2
Cena za m2
209,45 zł
cena 235 000
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Prądy

Bydgoszcz, Okole
mieszkanie na sprzedaż

MS-14598

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 45 m2 podzielone na dwa samodzielne lokale po 22,5 m2 w małej kamienicy na Okolu. Doskonała oferta pod inwestycję. Mieszkania po gruntownej renowacji. Każde ...

Powierzchnia całkowita
45,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 888,89 zł
cena 265 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Okole

Białe Błota (gw), Kruszyn Krajeński
działka na sprzedaż

GS-15162

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. KRUSZYN KRAJEŃSKI. NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA O POWIERZCHNI 2318 m2. SKŁADA SIĘ Z 3 DZIAŁEK. DLA KAŻDEJ DZIAŁKI ZOSTAŁY WYDANE WARUNKI ZABUDOWY PRZEWIDUJĄCE BUDOWĘ DOMU ...

Powierzchnia całkowita
2 318,00 m2
Cena za m2
163,93 zł
cena 380 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Kruszyn Krajeński

Białe Błota (gw), Kruszyn Krajeński
działka na sprzedaż

GS-15161

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. KRUSZYN KRAJEŃSKI DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 808 m2.  WARUNKI ZABUDOWY PRZEWIDUJĄCE BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO. Doskonała lokalizacja. Spokojna okolica. Działka w ...

Powierzchnia całkowita
808,00 m2
Cena za m2
172,03 zł
cena 139 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Kruszyn Krajeński

Białe Błota (gw), Kruszyn Krajeński
działka na sprzedaż

GS-15160

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. KRUSZYN KRAJEŃSKI DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 674 m2.  WARUNKI ZABUDOWY PRZEWIDUJĄCE BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO. Doskonała lokalizacja. Spokój i cisza. Działka w ...

Powierzchnia całkowita
674,00 m2
Cena za m2
172,11 zł
cena 116 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Kruszyn Krajeński

Szubin (gw), Rynarzewo
działka na sprzedaż

GS-15140

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 3060 m2 w pobliżu lasu. Działka położona jest w odległości 1,5 km od Rynarzewa. Malownicze tereny, brak przemysłu, w sąsiedztwie ...

Powierzchnia całkowita
3 060,00 m2
Cena za m2
97,71 zł
cena 299 000
działka na sprzedaż - Szubin (gw), Rynarzewo

Szubin (gw), Rynarzewo
działka na sprzedaż

GS-15139

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1.328 m2 położoną w odległości 1,5 km od Rynarzewa w miejscowości Małe Rudy. Dużo zieleni, wokół tereny spacerowe, ...

Powierzchnia całkowita
1 328,00 m2
Cena za m2
101,66 zł
cena 135 000
działka na sprzedaż - Szubin (gw), Rynarzewo

Szubin (gw), Rynarzewo
działka na sprzedaż

GS-15138

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 868 m2 położoną w odległości 1,5 km od Rynarzewa. Malownicze tereny, brak przemysłu, w sąsiedztwie nowe domy. Dużo ...

Powierzchnia całkowita
868,00 m2
Cena za m2
109,45 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Szubin (gw), Rynarzewo

Ciechocinek
działka na sprzedaż

GS-15124

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. CIECHOCINEK. DZIAŁKA 9388 m2, WYJĄTKOWY MIKROKLIMAT, MEDIA. Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni ok. 1 ha. Nieruchomość położona jest w miejscowości ...

Powierzchnia całkowita
9 388,00 m2
Cena za m2
36,22 zł
cena 340 000
działka na sprzedaż - Ciechocinek

Osielsko (gw), Żołędowo
działka na sprzedaż

GS-15120

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ŻOŁĘDOWO, DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY. POWIERZCHNIA 3002 m2. Polecam do sprzedaży działkę położoną na powstającym osiedlu nowych domów jednorodzinnych, w spokojnej ...

Powierzchnia całkowita
3 002,00 m2
Cena za m2
139,91 zł
cena 420 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Żołędowo

Osielsko (gw), Żołędowo
działka na sprzedaż

GS-15119

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 4134 m2 W ŻOŁĘDOWIE Polecam do sprzedaży dużą działkę, położoną w spokojnej okolicy, na powstającym osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Działka posiada ...

Powierzchnia całkowita
4 134,00 m2
Cena za m2
140,30 zł
cena 580 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Żołędowo

Szubin (gw), Rynarzewo
działka na sprzedaż

GS-15118

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 6069 m2 Z LINIĄ BRZEGOWĄ NOTECI. AKTUALNE WARUNKI ZABUDOWY NA BUDOWĘ 3 DOMÓW JEDNORODZINNYCH. CISZA, SPOKÓJ, DUŻO ZIELENI, NOWE DOMY W SĄSIEDZTWIE. Rewelacyjna ...

Powierzchnia całkowita
6 069,00 m2
Cena za m2
54,87 zł
cena 333 000
działka na sprzedaż - Szubin (gw), Rynarzewo

Zławieś Wielka (gw), Zławieś Wielka
działka na sprzedaż

GS-15090

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę pod budowę domu jednorodzinnego.  Również opcja dla inwestora - możliwość zakupu działek sąsiednich. Potencjał stworzenia kameralnego osiedla. Działka ...

Powierzchnia całkowita
1 410,00 m2
Cena za m2
177,30 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Zławieś Wielka (gw), Zławieś Wielka

Nowa Wieś Wielka (gw), Nowa Wieś Wielka
działka na sprzedaż

GS-15087

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 900 m2 Z WARUNKAMI ZABUDOWY NA BUDOWĘ DOMU WOLNOSTOJĄCEGO. W ODLEGŁOŚCI 1 km OD NOWEJ WSI WIELKIEJ. Piękna wieś Dobromierz.  Polecam do sprzedaży działkę ...

Powierzchnia całkowita
900,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 99 000
działka na sprzedaż - Nowa Wieś Wielka (gw), Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka (gw), Nowa Wieś Wielka
działka na sprzedaż

GS-15086

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA O POWIERZCHNI 820 m2. W ODLEGŁOŚCI 1 km OD NOWEJ WSI WIELKIEJ. Piękna wieś DOBROMIERZ.  Polecam do sprzedaży działkę położoną w pięknej okolicy, na powstającym ...

Powierzchnia całkowita
820,00 m2
Cena za m2
109,76 zł
cena 90 000

Osielsko (gw), Osielsko
działka na sprzedaż

GS-15075

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przepięknie położona działka o powierzchni 3626m2, w atrakcyjnej części Osielska, w okolicach ulicy Zamczysko. Cisza, spokój, natura. W pobliżu działki powstają zabudowania ...

Powierzchnia całkowita
3 626,00 m2
Cena za m2
199,94 zł
cena 725 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem