nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Osielsko (gw), Osielsko
mieszkanie na sprzedaż

MS-15213

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz przestrzeni, która łączy komfort nowoczesnego budownictwa z bliskością natury? Do sprzedaży funkcjonalny APARTAMENT - w dobrej lokalizacji w Osielsku. Ogrodzone ...

Powierzchnia całkowita
77,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 623,38 zł
cena 818 000
mieszkanie na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Bartodzieje
mieszkanie na sprzedaż

MS-15211

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 3-pokojowe, oddzielna kuchnia, balkon. Po całkowitym remoncie, niezamieszkałe, przygotowane do wprowadzenia. W najlepszej lokalizacji - Bartodzieje! Do ...

Powierzchnia całkowita
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 679,25 zł
cena 619 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje
nowa oferta
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Białe Błota

Białe Błota (gw), Białe Błota
dom na sprzedaż

DS-15201

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 190 m2, użytkowej 105 m2 w Białych Błotach.  Dom w zabudowie bliźniaczej, położony jest na działce 1379 m2.  Funkcjonalny ...

Powierzchnia całkowita
190,00 m2
Powierzchnia działki
1 379 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 678,95 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Białe Błota
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska

Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15200

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. KUP TRZY POKOJE W CENIE DWÓCH i ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą!  Lokalizacja i adres zawsze mają największe znaczenie. ARKADA PARK przy ulicy Toruńskiej ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 700,00 zł
cena 535 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska

Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15199

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.   KUP TRZY POKOJE W CENIE DWÓCH i ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą, z NIEZWYKŁYM WIDOKIEM NA MOST UNIWERSYTECKI I PANORAMĘ MIASTA!!!.  Lokalizacja ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 380,00 zł
cena 569 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
nowa oferta
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowice

Białe Błota (gw), Łochowice
dom na sprzedaż

DS-15195

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. NOWA CENA - TYLKO 6.691 za /m2 Miejsce, gdzie czas płynie wolniej... Dobra lokalizacja na Twój nowy dom, sprawdź sam...  Do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący ...

Powierzchnia całkowita
150,00 m2
Powierzchnia działki
1 066 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 933,33 zł
cena 890 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowice

Łabiszyn (gw), Władysławowo
dom na sprzedaż

DS-15192

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DOM WOLNOSTOJĄCY W POBLIŻU LASU, W MIEJSCOWOŚCI WŁADYSŁAWOWO. SZYBKI DOJAZD, 20 MINUT AUTEM DO CENTRUM BYDGOSZCZY.  POSADOWIONY W SPOKOJNEJ OKOLICY, W SĄSIEDZTWIE NOWYCH ...

Powierzchnia całkowita
215,00 m2
Powierzchnia działki
1 006 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 767,44 zł
cena 380 000
dom na sprzedaż - Łabiszyn (gw), Władysławowo

Osielsko (gw), Osielsko
dom na sprzedaż

DS-15190

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. NIEPOWTARZALNA POSIADŁOŚĆ. KLASYCZNA ARCHITEKTURA, ELEGANCJA, KLIMAT, PRZESTRZEŃ. PRESTIŻOWA LOKALIZACJA. Polecam do sprzedaży reprezentacyjną nieruchomość ...

Powierzchnia całkowita
430,00 m2
Powierzchnia działki
3 316 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
4 648,84 zł
cena 1 999 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Białe Błota (gw), Przyłęki
dom na sprzedaż

DS-15188

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.  FUNKCJONALNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ. NOWOCZESNA ARCHITEKTURA, PROSTA FORMA, DUŻE PRZESZKLENIA. PRZYŁĘKI - SUPER LOKALIZACJA, KAMERALNA, SPOKOJNA ULICZKA, W POBLIŻU ...

Powierzchnia całkowita
126,00 m2
Powierzchnia działki
280 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 944,44 zł
cena 749 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Przyłęki

Koronowo (gw), Tryszczyn
działka na sprzedaż

GS-15176

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1222 m2, TRYSZCZYN. Działka położona na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego  przewidującym budownictwo mieszkaniowe ...

Powierzchnia całkowita
1 222,00 m2
Cena za m2
160,39 zł
cena 196 000
działka na sprzedaż - Koronowo (gw), Tryszczyn

Zławieś Wielka (gw), Czarnowo
dom na sprzedaż

DS-15175

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży funkcjonalny dom parterowy, położony w Czarnowie. Doskonała lokalizacja, 9 km od granic Bydgoszczy, niedaleko trasy Bydgoszcz - Toruń. Budynek ...

Powierzchnia całkowita
155,00 m2
Powierzchnia działki
830 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 483,87 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Zławieś Wielka (gw), Czarnowo

Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15171

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą!  Lokalizacja i adres zawsze mają największe znaczenie. ARKADA PARK przy ulicy Toruńskiej 45, to pierwsze bydgoskie ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 700,00 zł
cena 535 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska

Bydgoszcz, Glinki
mieszkanie na sprzedaż

MS-15158

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2013r z windą na Glinkach. IV piętro z dużym balkonem i południową ekspozycją na słońce. Teren ogrodzony. Glinki to ...

Powierzchnia całkowita
40,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 625,00 zł
cena 465 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Glinki

Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15155

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą, z NIEZWYKŁYM WIDOKIEM NA MOST UNIWERSYTECKI I PANORAMĘ MIASTA!!!.  Lokalizacja w centrum Bydgoszczy, tuż nad Brdą ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 380,00 zł
cena 569 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska

Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15148

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą! Lokalizacja i adres zawsze mają największe znaczenie. ARKADA PARK przy ulicy Toruńskiej 45, to pierwsze bydgoskie ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 700,00 zł
cena 535 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska

Białe Błota (gw), Lisi Ogon
działka na sprzedaż

GS-15135

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka ze stawem! Polecam do sprzedaży rewelacyjną, urokliwie położoną, działkę o powierzchni 8900 m2, w Lisim Ogonie. Teren płaski. Możliwość uzyskania warunków ...

Powierzchnia całkowita
8 900,00 m2
Cena za m2
67,42 zł
cena 600 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Lisi Ogon

Szubin (gw), Rynarzewo
działka na sprzedaż

GS-15118

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 6069 m2 Z LINIĄ BRZEGOWĄ NOTECI. AKTUALNE WARUNKI ZABUDOWY NA BUDOWĘ 3 DOMÓW JEDNORODZINNYCH. CISZA, SPOKÓJ, DUŻO ZIELENI, NOWE DOMY W SĄSIEDZTWIE. Rewelacyjna ...

Powierzchnia całkowita
6 069,00 m2
Cena za m2
54,87 zł
cena 333 000
działka na sprzedaż - Szubin (gw), Rynarzewo

Zławieś Wielka (gw), Zławieś Wielka
działka na sprzedaż

GS-15089

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka o powierzchni 704 m2 ze ścianą lasu, atrakcyjnie położona. Oferta pod budowę domu jednorodzinnego, oraz dla inwestora - możliwość zakupu działek sąsiednich. ...

Powierzchnia całkowita
704,00 m2
Cena za m2
177,56 zł
cena 125 000
działka na sprzedaż - Zławieś Wielka (gw), Zławieś Wielka

Białe Błota (gw), Lisi Ogon
działka na sprzedaż

GS-15080

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 3000 m2 - LISI OGON MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU POWIERZCHNI 1 ha, 2 ha ! Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 3000 m2. Teren płaski. Kształt prostokąta o wymiarach ...

Powierzchnia całkowita
3 000,00 m2
Cena za m2
102,00 zł
cena 306 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Lisi Ogon

Zławieś Wielka (gw), Czarnowo
działka na sprzedaż

GS-15071

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA, ROLA, ŁĄKA  2,12 ha - CZARNOWO. Do sprzedaży działka w Czarnowie, zaledwie 5 minut autem od granic Bydgoszczy, dogodny dojazd również od strony Torunia. Łąki ...

Powierzchnia całkowita
21 200,00 m2
Cena za m2
5,61 zł
cena 119 000
działka na sprzedaż - Zławieś Wielka (gw), Czarnowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem