nowa oferta
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Bartodzieje
lokal na wynajem

LW-15216

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. LOKAL O POWIERZCHNI 75 m2 Z MIEJSCAMI PARKINGOWYMI DLA KLIENTÓW. SUPER LOKALIZACJA - BARTODZIEJE. Polecam lokal o wysokim standardzie, świetnie usytuowany, na I piętrze ...

Powierzchnia całkowita
75,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
44,00 zł
cena 3 300
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Bartodzieje
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Osielsko (gw), Osielsko
mieszkanie na sprzedaż

MS-15213

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz przestrzeni, która łączy komfort nowoczesnego budownictwa z bliskością natury? Do sprzedaży funkcjonalny APARTAMENT - w dobrej lokalizacji w Osielsku. Ogrodzone ...

Powierzchnia całkowita
77,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 623,38 zł
cena 818 000
mieszkanie na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Białe Błota (gw), Łochowice
dom na sprzedaż

DS-15195

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Miejsce, gdzie czas płynie wolniej... Dobra lokalizacja na Twój nowy dom, sprawdź sam...  Do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący w Łochowicach. Spokojna okolica ...

Powierzchnia całkowita
150,00 m2
Powierzchnia działki
1 066 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 933,33 zł
cena 890 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowice

Bydgoszcz, Czyżkówko
dom na sprzedaż

DS-15193

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w zabudowie bliźniaczej dla 1 lub 2 rodzin na Czyżkówku. Działka 554 m2 , a na niej wolnostojący garaż jednostanowiskowy oraz do własnej aranżacji część ogrodowa. Nieruchomość ...

Powierzchnia całkowita
230,00 m2
Powierzchnia działki
554 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 300,00 zł
cena 759 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Czyżkówko

Bydgoszcz, Szwederowo
działka na sprzedaż

GS-15189

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana położona w dogodnej lokalizacji na Szwederowie/Górzyskowie. Wokół domy jednorodzinne. Pozostała jedna z nielicznych nie zabudowanych ...

Powierzchnia całkowita
700,00 m2
Cena za m2
807,14 zł
cena 565 000
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo

Bydgoszcz, Glinki
mieszkanie na sprzedaż

MS-15158

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2013r z windą na Glinkach. IV piętro z dużym balkonem i południową ekspozycją na słońce. Teren ogrodzony. Glinki to ...

Powierzchnia całkowita
40,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 625,00 zł
cena 465 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Glinki

Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15155

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą, z NIEZWYKŁYM WIDOKIEM NA MOST UNIWERSYTECKI I PANORAMĘ MIASTA!!!.  Lokalizacja w centrum Bydgoszczy, tuż nad Brdą ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 380,00 zł
cena 569 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska

Dąbrowa Chełmińska (gw), Ostromecko
dom na sprzedaż

DS-15144

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE: -elegancki dom -ładnie urządzony ogród -dobre sąsiedztwo -blisko do Bydgoszczy Do sprzedaży wyjątkowy dom, niedaleko Ostromecka. Dom ...

Powierzchnia całkowita
215,00 m2
Powierzchnia działki
1 047 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 279,07 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Dąbrowa Chełmińska (gw), Ostromecko

Osielsko (gw), Bożenkowo
dom na sprzedaż

DS-15059

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w  malowniczym Bożenkowie. Do wyboru segment prawy lub lewy. Przynależna działka  do segmentów wynosi ...

Powierzchnia całkowita
149,00 m2
Powierzchnia działki
692 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 704,70 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Bożenkowo

Osielsko (gw), Osielsko
działka na sprzedaż

GS-15058

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1346 m2 w Osielsku. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach: 23mx58m Prąd, kanalizacja, wodociąg na działce. Brak ...

Powierzchnia całkowita
1 346,00 m2
Cena za m2
403,42 zł
cena 543 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Osielsko (gw), Osielsko
działka na sprzedaż

GS-15057

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana w Osielsku. Działka ma powierzchnię 1197m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta z własną drogą dojazdową. ( powierzchnia działki ok.1008m2, ...

Powierzchnia całkowita
1 197,00 m2
Cena za m2
334,17 zł
cena 400 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Bydgoszcz, Centrum
dom na sprzedaż

DS-15053

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży KAMIENICA budynek komercyjny: mieszkalno-usługowy położony w pobliżu bydgoskiej Starówki.   Cały budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Wygospodarowane ...

Powierzchnia całkowita
560,00 m2
Powierzchnia działki
147 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
5 535,71 zł
cena 3 100 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Osielsko (gw), Osielsko
dom na sprzedaż

DS-15049

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży REZYDENCJA - duży dom wolnostojący w gminie Osielsko. Taras z pięknym widokiem. Działka z własnym lasem. Nieruchomość ze względu na swoją wielkość i rozmieszczenie ...

Powierzchnia całkowita
530,00 m2
Powierzchnia działki
2 706 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 849,06 zł
cena 3 100 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Osielsko (gw), Niemcz
dom na sprzedaż

DS-15048

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży KOMFORTOWY dom wolnostojący w Niemczu. Ładne usytuowanie. Budynek oddano do użytku w 2012r. Zbudowany został w oparciu o projekt  "Zeus" pracowni Dobre ...

Powierzchnia całkowita
249,00 m2
Powierzchnia działki
1 272 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
11 646,59 zł
cena 2 900 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Niemcz

Białe Błota (gw), Lisi Ogon
działka na sprzedaż

GS-14941

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 3005 m2 w Lisim Ogonie. Teren płaski. Kształt prostokąta. Warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego w trakcie procedowania. Media: - ...

Powierzchnia całkowita
3 005,00 m2
Cena za m2
102,16 zł
cena 307 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Lisi Ogon

Osielsko (gw), Osielsko
działka na sprzedaż

GS-14923

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży ładnie położona nieruchomość gruntowa w Osielsku. Bardzo dobre miejsce na budowę domu dla osób, które cenią sobie spokój, obcowanie z przyrodą, miłe sąsiedztwo ...

Powierzchnia całkowita
1 159,00 m2
Cena za m2
420,00 zł
cena 486 780
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Osielsko (gw), Osielsko
dom na sprzedaż

DS-14922

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana  3 parterowymi budynkami w Osielsku. Wspólna, zagospodarowana działka ma powierzchnię 1456m2. Wjazd na posesję z 2-ch ...

Powierzchnia całkowita
309,00 m2
Powierzchnia działki
1 456 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
10 355,99 zł
cena 3 200 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Białe Błota (gw), Murowaniec
dom na sprzedaż

DS-14869

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży w stanie deweloperskim wolnostojący dom w Murowańcu/Zamość. Wokół tereny zielone, niedaleko Kanał Notecki. PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM OKOLICA. Do Bydgoszczy ...

Powierzchnia całkowita
115,00 m2
Powierzchnia działki
800 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 130,43 zł
cena 820 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Murowaniec

Białe Błota (gw), Lisi Ogon
działka na sprzedaż

GS-14823

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży dużą działkę w Lisim Ogonie. Działka o powierzchni 3000 m2. Wydana została decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego wolnostojącego. Działka ...

Powierzchnia całkowita
3 000,00 m2
Cena za m2
102,00 zł
cena 306 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Lisi Ogon

Osielsko (gw), Osielsko
mieszkanie na sprzedaż

MS-14808

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży eleganckie 4-ro pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2017r. w Osielsku. I piętro, 3 balkony. Kameralne, ogrodzone i monitorowane osiedle. MIESZKANIE ...

Powierzchnia całkowita
153,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 758,17 zł
cena 1 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem