Osielsko (gw), Niemcz
dom na sprzedaż

DS-14853

Oferta CLASS którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Na sprzedaż pięciopokojowy dom jednorodzinny o powierzchni 160m2, według projektu Willa Julia VII, w spokojnej części Niemcza. Sąsiednie działki zabudowane 3 identycznymi ...

Powierzchnia całkowita
160,00 m2
Powierzchnia działki
602 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 500,00 zł
cena 1 200 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Niemcz

Szubin (gw), Rynarzewo
dom na sprzedaż

DS-14761

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. POLECAM WYJĄTKOWY DOM PARTEROWY W SPOKOJNEJ OKOLICY. Dobra lokalizacja, w odległości 4 km od Rynarzewa.  Wokół dużo zieleni, w pobliżu nowe domy, las, z dala ...

Powierzchnia całkowita
156,00 m2
Powierzchnia działki
968 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 121,79 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Szubin (gw), Rynarzewo

Białe Błota (gw), Trzciniec
dom na sprzedaż

DS-15021

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży dom wolnostojący w Trzcińcu - 5 minut autem do Bydgoszczy.  Zbudowany solidnie, w technologii murowanej, o masywnej konstrukcji, z zachowaniem starej ...

Powierzchnia całkowita
209,00 m2
Powierzchnia działki
924 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 344,50 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Trzciniec

Białe Błota (gw), Murowaniec
dom na sprzedaż

DS-15172

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz alternatywy dla mieszkania w bloku? Ten dom to idealne rozwiązanie. Do sprzedaży kompaktowy dom w zabudowie bliźniaczej w Murowańcu. Dogodna lokalizacja, ...

Powierzchnia całkowita
60,00 m2
Powierzchnia działki
204 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 500,00 zł
cena 450 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Murowaniec

Dąbrowa Chełmińska (gw), Ostromecko
dom na sprzedaż

DS-15144

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE: -elegancki dom -ładnie urządzony ogród -dobre sąsiedztwo -blisko do Bydgoszczy Do sprzedaży wyjątkowy dom, niedaleko Ostromecka. Dom ...

Powierzchnia całkowita
215,00 m2
Powierzchnia działki
1 047 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 279,07 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Dąbrowa Chełmińska (gw), Ostromecko

Bydgoszcz, Fordon
dom na sprzedaż

DS-15056

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Fordonie, osiedle Akademickie. Dobra lokalizacja. CENA TYLKO 6.170zł/za m2. Budynek o powierzchni 188m2, posadowiony na ...

Powierzchnia całkowita
188,00 m2
Powierzchnia działki
622 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 170,21 zł
cena 1 160 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Osielsko (gw), Jarużyn
dom na sprzedaż

DS-14852

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom typu bungalow w świetnej lokalizacji miejscowości Jarużyn gmina Osielsko.  Dom o powierzchni całkowitej 140m2 a użytkowej 115m2. Budynek posadowiony ...

Powierzchnia całkowita
140,00 m2
Powierzchnia działki
1 037 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 207,14 zł
cena 1 149 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Jarużyn

Białe Błota (gw), Zielonka
dom na sprzedaż

DS-15033

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DWA DOMY W KLASYCZNYM STYLU, Z UROKLIWYM OGRODEM, DUŻO ZIELENI, LAS. Polecam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w Zielonce, 15 minut autem do Bydgoszczy. Wokół ...

Powierzchnia całkowita
211,00 m2
Powierzchnia działki
1 200 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 682,46 zł
cena 1 199 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Zielonka

Białe Błota (gw), Ciele
dom na sprzedaż

DS-15032

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ciele. Stan deweloperski. Projekt domu EMIKO. Nowoczesna architektura budynków (góra bez skosów) wraz z wymarzonym ogrodem ...

Powierzchnia całkowita
138,00 m2
Powierzchnia działki
396 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 942,03 zł
cena 820 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Ciele

Nowa Wieś Wielka (gw), Brzoza
dom na sprzedaż

DS-15018

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży wygodny, parterowy dom wolnostojący. Nieruchomość zlokalizowana niedaleko Brzozy i Przyłęk w miejscowości Olimpin. Wokół nowe domy i tereny zielone, ...

Powierzchnia całkowita
113,00 m2
Powierzchnia działki
642 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 106,19 zł
cena 690 000
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Wielka (gw), Brzoza

Nowa Wieś Wielka (gw), Brzoza
dom na sprzedaż

DS-15005

Powierzchnia całkowita
113,00 m2
Powierzchnia działki
642 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 690,27 zł
cena 530 000
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Wielka (gw), Brzoza

Dobrcz (gw), Strzelce Górne
dom na sprzedaż

DS-14974

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DOM PARTEROWY NA DUŻEJ DZIAŁCE. ZLOKALIZOWANY W SPOKOJNEJ OKOLICY, Z DALA OD HAŁASU, NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 3109 m2. DOBRY DOJAZD W KAŻDYM KIERUNKU, 20 MINUT AUTEM ...

Powierzchnia całkowita
154,00 m2
Powierzchnia działki
3 109 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 766,23 zł
cena 580 000
dom na sprzedaż - Dobrcz (gw), Strzelce Górne

Szubin (gw), Kołaczkowo
dom na sprzedaż

DS-15024

Oferta CLASS którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Na sprzedaż dom jednorodzinny w centrum Kołączkowa. Dom do kapitalnego remontu dostępny od zaraz. Budynek w całości podpiwniczony - wysokość 160 cm,dach płaski pokryty ...

Powierzchnia całkowita
72,00 m2
Powierzchnia działki
800 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 430,56 zł
cena 319 000
dom na sprzedaż - Szubin (gw), Kołaczkowo
nowa oferta
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowice

Białe Błota (gw), Łochowice
dom na sprzedaż

DS-15195

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dobre miejsce na Twój nowy dom, sprawdź sam...  Do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący w Łochowicach. Spokojna okolica domów jednorodzinnych, tereny zielone. Dom ...

Powierzchnia całkowita
150,00 m2
Powierzchnia działki
1 066 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 326,67 zł
cena 949 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowice

Osielsko (gw), Osielsko
dom na sprzedaż

DS-14922

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana  3 parterowymi budynkami w Osielsku. Wspólna, zagospodarowana działka ma powierzchnię 1456m2. Wjazd na posesję z 2-ch ...

Powierzchnia całkowita
309,00 m2
Powierzchnia działki
1 456 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
10 355,99 zł
cena 3 200 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Bydgoszcz, Bartodzieje
dom na sprzedaż

DS-14423

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący w dobrej lokalizacji osiedla Bartodzieje. Budynek ze względu na położenie oraz sporą działkę nadaje się na siedzibę firmy lub ...

Powierzchnia całkowita
110,00 m2
Powierzchnia działki
673 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 636,36 zł
cena 1 390 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Osielsko (gw), Niemcz
dom na sprzedaż

DS-14106

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży parterowy dom  wolnostojący typu bungalow w Niemczu. Nowoczesna i elegancka bryła. Dom wybudowano w 2018r, w oparciu o projekt  KA54 Projektyka. Wszystko ...

Powierzchnia całkowita
189,00 m2
Powierzchnia działki
1 005 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
13 492,06 zł
cena 2 550 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Niemcz

Białe Błota (gw), Białe Błota
dom na sprzedaż

DS-14968

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam dom o powierzchni całkowitej 219 m2, użytkowej 122 m2, posadowiony na działce 370 m2. Dom w zabudowie bliźniaczej, powstał w oparciu o projekt indywidualny. Funkcjonalny ...

Powierzchnia całkowita
219,00 m2
Powierzchnia działki
370 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 789,95 zł
cena 830 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Białe Błota
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Czyżkówko

Bydgoszcz, Czyżkówko
dom na sprzedaż

DS-15193

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w zabudowie bliźniaczej dla 1 lub 2 rodzin na Czyżkówku. Działka 554 m2 , a na niej wolnostojący garaż jednostanowiskowy oraz do własnej aranżacji część ogrodowa. Nieruchomość ...

Powierzchnia całkowita
230,00 m2
Powierzchnia działki
554 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 430,43 zł
cena 789 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Czyżkówko

Osielsko (gw), Bożenkowo
dom na sprzedaż

DS-15059

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w  malowniczym Bożenkowie. Do wyboru segment prawy lub lewy. Przynależna działka  do segmentów wynosi ...

Powierzchnia całkowita
149,00 m2
Powierzchnia działki
692 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 704,70 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Bożenkowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem