Białe Błota (gw), Łochowice
dom na sprzedaż

DS-15195

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Miejsce, gdzie czas płynie wolniej... Dobra lokalizacja na Twój nowy dom, sprawdź sam...  Do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący w Łochowicach. Spokojna okolica ...

Powierzchnia całkowita
150,00 m2
Powierzchnia działki
1 066 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 933,33 zł
cena 890 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowice

Bydgoszcz, Czyżkówko
dom na sprzedaż

DS-15193

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w zabudowie bliźniaczej dla 1 lub 2 rodzin na Czyżkówku. Działka 554 m2 , a na niej wolnostojący garaż jednostanowiskowy oraz do własnej aranżacji część ogrodowa. Nieruchomość ...

Powierzchnia całkowita
230,00 m2
Powierzchnia działki
554 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 300,00 zł
cena 759 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Czyżkówko

Dąbrowa Chełmińska (gw), Ostromecko
dom na sprzedaż

DS-15144

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE: -elegancki dom -ładnie urządzony ogród -dobre sąsiedztwo -blisko do Bydgoszczy Do sprzedaży wyjątkowy dom, niedaleko Ostromecka. Dom ...

Powierzchnia całkowita
215,00 m2
Powierzchnia działki
1 047 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 279,07 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Dąbrowa Chełmińska (gw), Ostromecko

Osielsko (gw), Bożenkowo
dom na sprzedaż

DS-15059

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w  malowniczym Bożenkowie. Do wyboru segment prawy lub lewy. Przynależna działka  do segmentów wynosi ...

Powierzchnia całkowita
149,00 m2
Powierzchnia działki
692 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 704,70 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Bożenkowo

Bydgoszcz, Centrum
dom na sprzedaż

DS-15053

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży KAMIENICA budynek komercyjny: mieszkalno-usługowy położony w pobliżu bydgoskiej Starówki.   Cały budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Wygospodarowane ...

Powierzchnia całkowita
560,00 m2
Powierzchnia działki
147 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
5 535,71 zł
cena 3 100 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Osielsko (gw), Osielsko
dom na sprzedaż

DS-15049

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży REZYDENCJA - duży dom wolnostojący w gminie Osielsko. Taras z pięknym widokiem. Działka z własnym lasem. Nieruchomość ze względu na swoją wielkość i rozmieszczenie ...

Powierzchnia całkowita
530,00 m2
Powierzchnia działki
2 706 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 849,06 zł
cena 3 100 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Osielsko (gw), Niemcz
dom na sprzedaż

DS-15048

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży KOMFORTOWY dom wolnostojący w Niemczu. Ładne usytuowanie. Budynek oddano do użytku w 2012r. Zbudowany został w oparciu o projekt  "Zeus" pracowni Dobre ...

Powierzchnia całkowita
249,00 m2
Powierzchnia działki
1 272 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
11 646,59 zł
cena 2 900 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Niemcz

Osielsko (gw), Osielsko
dom na sprzedaż

DS-14922

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana  3 parterowymi budynkami w Osielsku. Wspólna, zagospodarowana działka ma powierzchnię 1456m2. Wjazd na posesję z 2-ch ...

Powierzchnia całkowita
309,00 m2
Powierzchnia działki
1 456 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
10 355,99 zł
cena 3 200 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Białe Błota (gw), Murowaniec
dom na sprzedaż

DS-14869

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży w stanie deweloperskim wolnostojący dom w Murowańcu/Zamość. Wokół tereny zielone, niedaleko Kanał Notecki. PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM OKOLICA. Do Bydgoszczy ...

Powierzchnia całkowita
115,00 m2
Powierzchnia działki
800 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 130,43 zł
cena 820 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Murowaniec

Osielsko (gw), Jarużyn
dom na sprzedaż

DS-14739

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Poszukując domu kierujemy się różnymi kryteriami: lokalizacją, ceną, wielkością domu i działki... LOKALIZACJA jest tutaj kluczowa - wyjątkowe miejsce na dom pod Bydgoszczą. Do ...

Powierzchnia całkowita
280,00 m2
Powierzchnia działki
3 003 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 925,00 zł
cena 2 499 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Jarużyn

Osielsko (gw), Osielsko
dom na sprzedaż

DS-14185

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży  parterowy dom wolnostojący w Osielsku. Nowoczesna bryła. Dom parterowy z możliwością zagospodarowania poddasza (1,9m w najwyższym punkcie). 4 pokoje, ...

Powierzchnia całkowita
143,00 m2
Powierzchnia działki
1 617 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 692,31 zł
cena 1 100 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Osielsko (gw), Niemcz
dom na sprzedaż

DS-14135

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.   Do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej w Niemczu/Jagodowie. Umeblowany i gotowy do wprowadzenia. ALTERNATYWA DLA MIESZKANIA W BYDGOSZCZY - (2-poziomowe, ...

Powierzchnia całkowita
90,00 m2
Powierzchnia działki
148 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 222,22 zł
cena 920 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Niemcz

Białe Błota (gw), Murowaniec
dom na sprzedaż

DS-14107

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. NOWA, NIŻSZA CENA. Do sprzedaży zadbany dom wolnostojący w Murowańcu. Spokojna okolica domów jednorodzinnych, niedaleko las. Budynek 2 kondygnacyjny, 5/6 pokoi. Dom ...

Powierzchnia całkowita
227,00 m2
Powierzchnia działki
904 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 709,25 zł
cena 1 750 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Murowaniec

Osielsko (gw), Niemcz
dom na sprzedaż

DS-14106

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży parterowy dom  wolnostojący typu bungalow w Niemczu. Nowoczesna i elegancka bryła. Dom wybudowano w 2018r, w oparciu o projekt  KA54 Projektyka. Wszystko ...

Powierzchnia całkowita
189,00 m2
Powierzchnia działki
1 005 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
13 492,06 zł
cena 2 550 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Niemcz

Białe Błota (gw), Trzciniec
dom na sprzedaż

DS-15021

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży dom wolnostojący w Trzcińcu - 5 minut autem do Bydgoszczy.  Zbudowany solidnie, w technologii murowanej, o masywnej konstrukcji, z zachowaniem starej ...

Powierzchnia całkowita
209,00 m2
Powierzchnia działki
924 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 344,50 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Trzciniec
nowa oferta
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Białe Błota

Białe Błota (gw), Białe Błota
dom na sprzedaż

DS-15201

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 190 m2, użytkowej 105 m2 w Białych Błotach.  Dom w zabudowie bliźniaczej, położony jest na działce 1379 m2.  Funkcjonalny ...

Powierzchnia całkowita
190,00 m2
Powierzchnia działki
1 379 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 678,95 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Białe Błota

Łabiszyn (gw), Władysławowo
dom na sprzedaż

DS-15192

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DOM WOLNOSTOJĄCY W POBLIŻU LASU, W MIEJSCOWOŚCI WŁADYSŁAWOWO. SZYBKI DOJAZD, 20 MINUT AUTEM DO CENTRUM BYDGOSZCZY.  POSADOWIONY W SPOKOJNEJ OKOLICY, W SĄSIEDZTWIE NOWYCH ...

Powierzchnia całkowita
215,00 m2
Powierzchnia działki
1 006 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 767,44 zł
cena 380 000
dom na sprzedaż - Łabiszyn (gw), Władysławowo

Osielsko (gw), Osielsko
dom na sprzedaż

DS-15190

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. NIEPOWTARZALNA POSIADŁOŚĆ. KLASYCZNA ARCHITEKTURA, ELEGANCJA, KLIMAT, PRZESTRZEŃ. PRESTIŻOWA LOKALIZACJA. Polecam do sprzedaży reprezentacyjną nieruchomość ...

Powierzchnia całkowita
430,00 m2
Powierzchnia działki
3 316 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
4 648,84 zł
cena 1 999 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Białe Błota (gw), Przyłęki
dom na sprzedaż

DS-15188

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.  FUNKCJONALNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ. NOWOCZESNA ARCHITEKTURA, PROSTA FORMA, DUŻE PRZESZKLENIA. PRZYŁĘKI - SUPER LOKALIZACJA, KAMERALNA, SPOKOJNA ULICZKA, W POBLIŻU ...

Powierzchnia całkowita
126,00 m2
Powierzchnia działki
280 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 944,44 zł
cena 749 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Przyłęki

Zławieś Wielka (gw), Czarnowo
dom na sprzedaż

DS-15175

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży funkcjonalny dom parterowy, położony w Czarnowie. Doskonała lokalizacja, 9 km od granic Bydgoszczy, niedaleko trasy Bydgoszcz - Toruń. Budynek ...

Powierzchnia całkowita
155,00 m2
Powierzchnia działki
830 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 483,87 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Zławieś Wielka (gw), Czarnowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem