Białe Błota (gw), Zielonka
dom na sprzedaż

DS-15033

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DWA DOMY W KLASYCZNYM STYLU, Z UROKLIWYM OGRODEM, DUŻO ZIELENI, LAS. Polecam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w Zielonce, 15 minut autem do Bydgoszczy. Wokół ...

Powierzchnia całkowita
211,00 m2
Powierzchnia działki
1 200 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 682,46 zł
cena 1 199 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Zielonka

Białe Błota (gw), Ciele
dom na sprzedaż

DS-15032

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ciele. Stan deweloperski. Projekt domu EMIKO. Nowoczesna architektura budynków (góra bez skosów) wraz z wymarzonym ogrodem ...

Powierzchnia całkowita
138,00 m2
Powierzchnia działki
396 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 942,03 zł
cena 820 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Ciele

Nowa Wieś Wielka (gw), Brzoza
dom na sprzedaż

DS-15018

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży wygodny, parterowy dom wolnostojący. Nieruchomość zlokalizowana niedaleko Brzozy i Przyłęk w miejscowości Olimpin. Wokół nowe domy i tereny zielone, ...

Powierzchnia całkowita
113,00 m2
Powierzchnia działki
642 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 106,19 zł
cena 690 000
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Wielka (gw), Brzoza

Nowa Wieś Wielka (gw), Brzoza
dom na sprzedaż

DS-15005

Powierzchnia całkowita
113,00 m2
Powierzchnia działki
642 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 690,27 zł
cena 530 000
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Wielka (gw), Brzoza

Dobrcz (gw), Strzelce Górne
dom na sprzedaż

DS-14974

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DOM PARTEROWY NA DUŻEJ DZIAŁCE. ZLOKALIZOWANY W SPOKOJNEJ OKOLICY, Z DALA OD HAŁASU, NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 3109 m2. DOBRY DOJAZD W KAŻDYM KIERUNKU, 20 MINUT AUTEM ...

Powierzchnia całkowita
154,00 m2
Powierzchnia działki
3 109 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 766,23 zł
cena 580 000
dom na sprzedaż - Dobrcz (gw), Strzelce Górne

Bydgoszcz, Bartodzieje
dom na sprzedaż

DS-14423

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący w dobrej lokalizacji osiedla Bartodzieje. Budynek ze względu na położenie oraz sporą działkę nadaje się na siedzibę firmy lub ...

Powierzchnia całkowita
110,00 m2
Powierzchnia działki
673 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 636,36 zł
cena 1 390 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Szubin

Szubin
dom na sprzedaż

DS-15191

Dom wolnostojący w samym centrum Szubina przy ul.Młyńskiej. Spokojna okolica , Blisko do całej infrastruktury handlowej, szkoły i przedszkola oraz terenów zielonych. Budynek podpiwniczony. Zewnętrzna elewacja odnowiona, ocieplony, dach pokryty papą w 2020 roku. Dom ...

Powierzchnia całkowita
180,00 m2
Powierzchnia działki
312 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 611,11 zł
cena 650 000
dom na sprzedaż - Szubin

Osielsko (gw), Osielsko
dom na sprzedaż

DS-14191

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. SUPEROFERTA! OSIELSKO - DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ ZE ŚCIANĄ LASU. DOBRA CENA - ALTERNATYWA DLA MIESZKANIA. Polecam do sprzedaży dom w prestiżowej lokalizacji ...

Powierzchnia całkowita
149,00 m2
Powierzchnia działki
209 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 892,62 zł
cena 878 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Osielsko (gw), Osielsko
dom na sprzedaż

DS-14190

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. UWAGA! SUPEROFERTA! OSIELSKO - DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ ZE ŚCIANĄ LASU. DOBRA CENA - KORZYSTNIEJSZA OPCJA OD MIESZKANIA. Polecam do sprzedaży dom w prestiżowej ...

Powierzchnia całkowita
140,00 m2
Powierzchnia działki
158 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 935,71 zł
cena 831 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Osielsko (gw), Niemcz
dom na sprzedaż

DS-15130

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim na zamkniętym prestiżowym osiedlu w Niemczu. Dla klienta lubiącego nowoczesną architekturę. Duże przeszklenia - ...

Powierzchnia całkowita
129,00 m2
Powierzchnia działki
282 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 906,98 zł
cena 1 020 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Niemcz

Osielsko (gw), Niemcz
dom na sprzedaż

DS-15129

Powierzchnia całkowita
138,00 m2
Powierzchnia działki
320 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 971,01 zł
cena 1 100 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Niemcz

Białe Błota (gw), Przyłęki
dom na sprzedaż

DS-15039

OFERTA CLASS, KTÓRĄ OGLĄDASZ, JEST AKTUALNA I DOKŁADNIE SPRAWDZONA POD WZGLĘDEM FORMALNO-PRAWNYM. Na sprzedaż dom wolnostojący na pograniczu Przyłęk i Olimpina oraz Nowego Dąbia blisko kanału Noteckiego. Dom w stanie surowym zamkniętym ( w trakcie budowy ). Dom ...

Powierzchnia całkowita
88,00 m2
Powierzchnia działki
880 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 659,09 zł
cena 498 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Przyłęki

Dąbrowa Chełmińska
dom na sprzedaż

DS-14911

Oferta CLASS, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom wolnostojący na dużej działce, obok terenów leśnych. Budynek parterowy w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie. Dom z rekuperacją, ogrzewany pompą ciepła ...

Powierzchnia całkowita
118,00 m2
Powierzchnia działki
1 723 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 737,29 zł
cena 795 000
dom na sprzedaż - Dąbrowa Chełmińska

Białe Błota (gw), Kruszyn Krajeński
dom na sprzedaż

DS-14880

Oferta CLASS, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący w miejscowości Kruszyn Krajeński. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 126m2., użytkowa 97m2. + poddasze do zagospodarowania ...

Powierzchnia całkowita
126,00 m2
Powierzchnia działki
739 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 603,17 zł
cena 580 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Kruszyn Krajeński

Białe Błota (gw), Łochowo
dom na sprzedaż

DS-14758

Oferta CLASS, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowy dom parterowy w spokojnej części Łochowa. Dom o powierzchni całkowitej 290m2 a użytkowej 161m2. Budynek posadowiony na ładnie zagospodarowanej ...

Powierzchnia całkowita
290,00 m2
Powierzchnia działki
1 321 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 034,48 zł
cena 1 750 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowo

Białe Błota (gw), Ciele
dom na sprzedaż

DS-14224

Oferta CLASS którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Polecam przestronny dom na dużej działce z licznymi nasadzeniami w Cielu. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 3017 m². Całość ogrodzona ozdobnym ...

Powierzchnia całkowita
310,00 m2
Powierzchnia działki
3 017 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 448,39 zł
cena 1 999 000
dom na sprzedaż - Białe Błota (gw), Ciele

Bydgoszcz, Bielawy
dom na sprzedaż

DS-14108

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości CLASS zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego w dzielnicy Bielawy. Nieruchomość położona w centrum osiedla ...

Powierzchnia całkowita
403,00 m2
Powierzchnia działki
599 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 674,94 zł
cena 2 690 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy

Osielsko (gw), Osielsko
dom na sprzedaż

DS-14947

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pozostał już TYLKO 1 segment. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w Osielsku. Nowoczesna, kompaktowa bryła. W pobliżu urokliwe tereny ...

Powierzchnia całkowita
94,00 m2
Powierzchnia działki
150 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 712,77 zł
cena 725 000
dom na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Dobrcz (gw), Włóki
dom na sprzedaż

DS-15031

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. POLECAM NIEPOWTARZALNY, KLASYCZNY DWOREK "PAN TADEUSZ". Dom o powierzchni całkowitej 384 m2, użytkowej 180 m2, posadowiony jest na działce 1,5 ha w Kozielcu. Dom ...

Powierzchnia całkowita
384,00 m2
Powierzchnia działki
15 000 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
2 601,56 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Dobrcz (gw), Włóki

Bydgoszcz, Miedzyń
dom na sprzedaż

DS-14456

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA - DOM WYMAGAJĄCY ODRESTAUROWANIA. BYDGOSZCZ MIEDZYŃ, CISZA, LAS, STRUMYK ..... Budynek o powierzchni całkowitej 548 m2, użytkowej ...

Powierzchnia całkowita
548,00 m2
Powierzchnia działki
917 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
1 549,27 zł
cena 849 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Miedzyń
Kryteria wyszukiwania

rozumiem