Szubin (gw), Rynarzewo
działka na sprzedaż

GS-15137

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 862 m2 położoną w odległości 1,5 km od Rynarzewa. Malownicze tereny, brak przemysłu, w sąsiedztwie nowe domy. Dużo zieleni, ...

Powierzchnia całkowita
862,00 m2
Cena za m2
89,33 zł
cena 77 000
działka na sprzedaż - Szubin (gw), Rynarzewo

Dobrcz (gw), Strzelce Górne
działka na sprzedaż

GS-15085

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA O POWIERZCHNI 5290 m2 Z WARUNKAMI ZABUDOWY. NA DZIAŁCE JEST PIĘKNY STAW. DLA MIŁOŚNIKÓW REKREACJI, WĘDKARSTWA .......... Polecam do sprzedaży działkę w Strzelcach ...

Powierzchnia całkowita
5 400,00 m2
Cena za m2
55,56 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Dobrcz (gw), Strzelce Górne

Łabiszyn (gw), Władysławowo
działka na sprzedaż

GS-15074

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. TEREN OTOCZONY LASAMI. Prezentowana działka o powierzchni 1096 m2 położona jest w miejscowości Władysławowo gmina Łabiszyn. Posiada warunki zabudowy,  teren przeznaczony ...

Powierzchnia całkowita
1 209,00 m2
Cena za m2
78,58 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Łabiszyn (gw), Władysławowo

Dobrcz (gw), Dobrcz
działka na sprzedaż

GS-15064

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA BUDOWLANA 1190 m2 W POBLIŻU DOBRCZA, W MIEJSCOWOŚCI MAGDALENKA. Dogodny dojazd, zaledwie 20 minut autem z Bydgoszczy. Dobra lokalizacja, z dala od zgiełku ...

Powierzchnia całkowita
1 190,00 m2
Cena za m2
80,67 zł
cena 96 000
działka na sprzedaż - Dobrcz (gw), Dobrcz

Sicienko (gw), Gliszcz
działka na sprzedaż

GS-14995

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 1497 m2 OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO. GLISZCZ - DUŻO ZIELENI, LAS, CISZA, BRAK PRZEMYSŁU. DO JEZIORA SŁUPOWSKIEGO SPACEREM 15 MINUT, ...

Powierzchnia całkowita
1 497,00 m2
Cena za m2
81,50 zł
cena 122 000
działka na sprzedaż - Sicienko (gw), Gliszcz

Białe Błota (gw), Łochowo
działka na sprzedaż

GS-14834

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jedna z ostatnich działek blisko kanału Noteckiego, w spokojnej części Łochowa. Media - woda i prąd przy działce - kanalizacja planowana. Nieruchomość zaopatrzona ...

Powierzchnia całkowita
940,00 m2
Cena za m2
287,23 zł
cena 270 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowo

Osielsko (gw), Wilcze
działka na sprzedaż

GS-14720

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 1050 m2 w miejscowości Wilcze gmina Osielsko. Działka zlokalizowana w odległości 70 m do drogi serwisowej, ...

Powierzchnia całkowita
1 050,00 m2
Cena za m2
219,05 zł
cena 230 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Wilcze

Łabiszyn (gw), Władysławowo
działka na sprzedaż

GS-14673

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1000 m2, 500 m do jeziora. Władysławowo, 3 km do Rynarzewa, 17 km do Bydgoszczy. Cisza, spokój, sąsiedztwo lasu. Wokół ...

Powierzchnia całkowita
1 000,00 m2
Cena za m2
79,00 zł
cena 79 000
działka na sprzedaż - Łabiszyn (gw), Władysławowo

Łabiszyn (gw), Władysławowo
działka na sprzedaż

GS-14672

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1002 m2, 10 minut pieszo do jeziora. Władysławowo, 3 km do Rynarzewa, 17 km do Bydgoszczy. Działka ze ścianą lasu. Wokół ...

Powierzchnia całkowita
1 002,00 m2
Cena za m2
74,85 zł
cena 75 000
działka na sprzedaż - Łabiszyn (gw), Władysławowo

Dobrcz (gw), Stronno
działka na sprzedaż

GS-14433

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 3000 m2 STRONNO GMINA DOBRCZ. Polecam do sprzedaży działkę przeznaczoną pod budowę domu jednorodzinnego. Działka posiada warunki zabudowy. Istnieje możliwość ...

Powierzchnia całkowita
3 000,00 m2
Cena za m2
59,67 zł
cena 179 000
działka na sprzedaż - Dobrcz (gw), Stronno

Białe Błota (gw), Zielonka
działka na sprzedaż

GS-14410

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana o powierzchni 965 m2. Zielonka - Prądki, gmina Białe Błota. Działka położona w spokojnej okolicy, blisko lasu, kanału noteckiego. W pobliżu nowe ...

Powierzchnia całkowita
965,00 m2
Cena za m2
191,71 zł
cena 185 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Zielonka

Nowa Wieś Wielka (gw), Nowa Wieś Wielka
działka na sprzedaż

GS-14381

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę budowlaną w miejscowości Krążkowo, w odległości 2 km od Nowej Wsi Wielkiej. Dobra cena! Powierzchnia działki wynosi 1070m2, w kształcie prostokąta. Media: ...

Powierzchnia całkowita
1 070,00 m2
Cena za m2
46,73 zł
cena 50 000
działka na sprzedaż - Nowa Wieś Wielka (gw), Nowa Wieś Wielka

Zławieś Wielka (gw), Cegielnik
działka na sprzedaż

GS-14284

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 1060 m2 W MIEJSCOWOŚCI CEGIELNIK, GMINA ZŁAWIEŚ WIELKA, POWIAT TORUŃSKI. Dobra cena! Urokliwe miejsce, działka ze ścianą lasu, piękne pejzaże. Domy mieszkalne ...

Powierzchnia całkowita
1 060,00 m2
Cena za m2
108,49 zł
cena 115 000
działka na sprzedaż - Zławieś Wielka (gw), Cegielnik

Białe Błota (gw), Zielonka
działka na sprzedaż

GS-14194

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. POLECAM DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ O POWIERZCHNI 1140 m2 W ZIELONCE, W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI. Wymiary działki: 40 m x 28 m. Kształt zbliżony do prostokąta. Dojazd drogą ...

Powierzchnia całkowita
1 140,00 m2
Cena za m2
201,75 zł
cena 230 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Zielonka

Solec Kujawski (gw), Solec Kujawski
działka na sprzedaż

GS-14872

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 601m2, w Solcu Kujawskim. Wydane są warunki zabudowy na budowę domu wolnostojącego. W podanej cenie projekt domu wraz z ...

Powierzchnia całkowita
601,00 m2
Cena za m2
266,22 zł
cena 160 000
działka na sprzedaż - Solec Kujawski (gw), Solec Kujawski

Dobrcz (gw), Strzelce Górne
działka na sprzedaż

GS-15093

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka dla klienta lubiącego spokój i większy ogród. Działki okalające zabudowane nowymi domami. Wszystkie media przy działce. Działka objęta Planem Zagospodarowania ...

Powierzchnia całkowita
1 315,00 m2
Cena za m2
225,00 zł
cena 295 875
działka na sprzedaż - Dobrcz (gw), Strzelce Górne

Dobrcz (gw), Strzelce Górne
działka na sprzedaż

GS-15083

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. STRZELCE GÓRNE, DZIAŁKA 1030 m2 Z WARUNKAMI ZABUDOWY Polecam do sprzedaży działkę w dobrej lokalizacji, w pobliżu lasu. Dobry dojazd z Bydgoszczy - zaledwie 10 minut ...

Powierzchnia całkowita
1 030,00 m2
Cena za m2
172,82 zł
cena 178 000
działka na sprzedaż - Dobrcz (gw), Strzelce Górne

Dobrcz (gw), Strzelce Górne
działka na sprzedaż

GS-15067

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA ZE ŚCIANĄ LASU, WARUNKI ZABUDOWY, MEDIA. DOJAZD DROGĄ ASFALTOWĄ. ŚWIATŁOWÓD! Piękna działka w Strzelcach Górnych, z dobrym dojazdem z Bydgoszczy, 10 minut ...

Powierzchnia całkowita
1 664,00 m2
Cena za m2
179,69 zł
cena 299 000
działka na sprzedaż - Dobrcz (gw), Strzelce Górne

Osielsko (gw), Osielsko
działka na sprzedaż

GS-15159

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do nabycia na pograniczu Bydgoszczy i Osielska ładnie położona działko o powierzchni 750 m². Wjazd od północy. Warunki zabudowy na dom wolnostojący jednorodzinny ...

Powierzchnia całkowita
750,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 262 500
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Bydgoszcz, Prądy
działka na sprzedaż

GS-14698

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do nabycia działka w Bydgoszczy na Prądach przy ul.Horno Popławskiego. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Procedowane podłączenie do prądu - realizacja ...

Powierzchnia całkowita
1 122,00 m2
Cena za m2
209,45 zł
cena 235 000
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Prądy
Kryteria wyszukiwania

rozumiem