Solec Kujawski (gw), Chrośna
działka na sprzedaż

GS-15073

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. CHROŚNA. UROKLIWA, DUŻA DZIAŁKA 3915 m2 W SERCU PUSZCZY BYDGOSKIEJ. Wydana została dla działki decyzja o warunkach zabudowy, przewidująca budowę 2 budynków mieszkalnych. Polecam ...

Powierzchnia całkowita
3 915,00 m2
Cena za m2
56,19 zł
cena 220 000
działka na sprzedaż - Solec Kujawski (gw), Chrośna

Bydgoszcz, Szwederowo
działka na sprzedaż

GS-15189

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana położona w dogodnej lokalizacji na Szwederowie/Górzyskowie. Wokół domy jednorodzinne. Pozostała jedna z nielicznych nie zabudowanych ...

Powierzchnia całkowita
700,00 m2
Cena za m2
807,14 zł
cena 565 000
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo

Osielsko (gw), Osielsko
działka na sprzedaż

GS-15058

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1346 m2 w Osielsku. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach: 23mx58m Prąd, kanalizacja, wodociąg na działce. Brak ...

Powierzchnia całkowita
1 346,00 m2
Cena za m2
403,42 zł
cena 543 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Osielsko (gw), Osielsko
działka na sprzedaż

GS-15057

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana w Osielsku. Działka ma powierzchnię 1197m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta z własną drogą dojazdową. ( powierzchnia działki ok.1008m2, ...

Powierzchnia całkowita
1 197,00 m2
Cena za m2
334,17 zł
cena 400 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Białe Błota (gw), Lisi Ogon
działka na sprzedaż

GS-14941

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 3005 m2 w Lisim Ogonie. Teren płaski. Kształt prostokąta. Warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego w trakcie procedowania. Media: - ...

Powierzchnia całkowita
3 005,00 m2
Cena za m2
102,16 zł
cena 307 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Lisi Ogon

Osielsko (gw), Osielsko
działka na sprzedaż

GS-14923

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży ładnie położona nieruchomość gruntowa w Osielsku. Bardzo dobre miejsce na budowę domu dla osób, które cenią sobie spokój, obcowanie z przyrodą, miłe sąsiedztwo ...

Powierzchnia całkowita
1 159,00 m2
Cena za m2
420,00 zł
cena 486 780
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Białe Błota (gw), Lisi Ogon
działka na sprzedaż

GS-14823

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży dużą działkę w Lisim Ogonie. Działka o powierzchni 3000 m2. Wydana została decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego wolnostojącego. Działka ...

Powierzchnia całkowita
3 000,00 m2
Cena za m2
102,00 zł
cena 306 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Lisi Ogon

Osielsko (gw), Jarużyn
działka na sprzedaż

GS-14738

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży pięknie położona nieruchomość gruntowa w Jarużynie, gmina Osielsko. Ściana lasu. Bardzo dobre miejsce na budowę domu dla osób, które cenią sobie spokój, ...

Powierzchnia całkowita
3 001,00 m2
Cena za m2
264,91 zł
cena 795 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Jarużyn

Osielsko (gw), Osielsko
działka na sprzedaż

GS-14491

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlano-inwestycyjna w Osielsku, przy Szosie Gdańskiej. Działka w kształcie przypominającym prostokąt/romb ma powierzchnię 4441m2, na którą ...

Powierzchnia całkowita
4 441,00 m2
Cena za m2
1 013,29 zł
cena 4 500 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Osielsko (gw), Żołędowo
działka na sprzedaż

GS-14374

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż  atrakcyjna działka budowlana na osiedlu nowych domów w Żołędowie. Prezentowana działka  ma powierzchnię 6000 m2.  Wymiary: 55x139  Działka posiada ...

Powierzchnia całkowita
6 000,00 m2
Cena za m2
180,00 zł
cena 1 080 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Żołędowo

Bydgoszcz, Flisy
działka na sprzedaż

GS-14233

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości CLASS zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej  w dzielnicy Flisy - blisko kanału bydgoskiego. Działka ma powierzchnię ...

Powierzchnia całkowita
732,00 m2
Cena za m2
532,79 zł
cena 390 000
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Flisy

Białe Błota (gw), Łochowo
działka na sprzedaż

GS-14994

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. POLECAM DO SPRZEDAŻY ATRAKCYJNĄ DZIAŁKĘ O POWIERZCHNI 1190 m2. WARUNKI ZABUDOWY PRZEWIDUJĄCE BUDOWĘ DOMU WOLNOSTOJĄCEGO. DOSKONAŁA LOKALIZACJA. Kształt działki zbliżony ...

Powierzchnia całkowita
1 190,00 m2
Cena za m2
268,91 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowo

Bydgoszcz, Osiedle Leśne
działka na sprzedaż

GS-15181

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA  REKREACYJNA. BYDGOSZCZ - OSIEDLE LEŚNE. Polecam działkę rekreacyjną o powierzchni 200 m2, zlokalizowaną na terenie ogrodów działkowych, w otoczeniu zadbanych ...

Powierzchnia całkowita
200,00 m2
Cena za m2
144,50 zł
cena 28 900
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Osiedle Leśne

Koronowo (gw), Tryszczyn
działka na sprzedaż

GS-15176

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1222 m2, TRYSZCZYN. Działka położona na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego  przewidującym budownictwo mieszkaniowe ...

Powierzchnia całkowita
1 222,00 m2
Cena za m2
160,39 zł
cena 196 000
działka na sprzedaż - Koronowo (gw), Tryszczyn

Białe Błota (gw), Lisi Ogon
działka na sprzedaż

GS-15135

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka ze stawem! Polecam do sprzedaży rewelacyjną, urokliwie położoną, działkę o powierzchni 8900 m2, w Lisim Ogonie. Teren płaski. Możliwość uzyskania warunków ...

Powierzchnia całkowita
8 900,00 m2
Cena za m2
67,42 zł
cena 600 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Lisi Ogon

Szubin (gw), Rynarzewo
działka na sprzedaż

GS-15118

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 6069 m2 Z LINIĄ BRZEGOWĄ NOTECI. AKTUALNE WARUNKI ZABUDOWY NA BUDOWĘ 3 DOMÓW JEDNORODZINNYCH. CISZA, SPOKÓJ, DUŻO ZIELENI, NOWE DOMY W SĄSIEDZTWIE. Rewelacyjna ...

Powierzchnia całkowita
6 069,00 m2
Cena za m2
54,87 zł
cena 333 000
działka na sprzedaż - Szubin (gw), Rynarzewo

Zławieś Wielka (gw), Zławieś Wielka
działka na sprzedaż

GS-15089

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka o powierzchni 704 m2 ze ścianą lasu, atrakcyjnie położona. Oferta pod budowę domu jednorodzinnego, oraz dla inwestora - możliwość zakupu działek sąsiednich. ...

Powierzchnia całkowita
704,00 m2
Cena za m2
177,56 zł
cena 125 000
działka na sprzedaż - Zławieś Wielka (gw), Zławieś Wielka

Białe Błota (gw), Lisi Ogon
działka na sprzedaż

GS-15080

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 3000 m2 - LISI OGON MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU POWIERZCHNI 1 ha, 2 ha ! Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 3000 m2. Teren płaski. Kształt prostokąta o wymiarach ...

Powierzchnia całkowita
3 000,00 m2
Cena za m2
102,00 zł
cena 306 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Lisi Ogon

Zławieś Wielka (gw), Czarnowo
działka na sprzedaż

GS-15071

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA, ROLA, ŁĄKA  2,12 ha - CZARNOWO. Do sprzedaży działka w Czarnowie, zaledwie 5 minut autem od granic Bydgoszczy, dogodny dojazd również od strony Torunia. Łąki ...

Powierzchnia całkowita
21 200,00 m2
Cena za m2
5,61 zł
cena 119 000
działka na sprzedaż - Zławieś Wielka (gw), Czarnowo

Szubin (gw), Kornelin
działka na sprzedaż

GS-14970

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam wyjątkową działkę o powierzchni 1258 m2 w miejscowości Kornelin. Szybki dojazd, 16 km do Bydgoszczy, do Szubina 8 km. Cisza, spokój, sąsiedztwo lasu. Do Jeziora ...

Powierzchnia całkowita
1 258,00 m2
Cena za m2
62,80 zł
cena 79 000
działka na sprzedaż - Szubin (gw), Kornelin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem