Białe Błota (gw), Kruszyn Krajeński
działka na sprzedaż

GS-15161

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. KRUSZYN KRAJEŃSKI DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 808 m2.  WARUNKI ZABUDOWY PRZEWIDUJĄCE BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO. Doskonała lokalizacja. Spokojna okolica. Działka w ...

Powierzchnia całkowita
808,00 m2
Cena za m2
172,03 zł
cena 139 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Kruszyn Krajeński

Białe Błota (gw), Kruszyn Krajeński
działka na sprzedaż

GS-15160

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. KRUSZYN KRAJEŃSKI DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 674 m2.  WARUNKI ZABUDOWY PRZEWIDUJĄCE BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO. Doskonała lokalizacja. Spokój i cisza. Działka w ...

Powierzchnia całkowita
674,00 m2
Cena za m2
172,11 zł
cena 116 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Kruszyn Krajeński

Szubin (gw), Rynarzewo
działka na sprzedaż

GS-15140

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 3060 m2 w pobliżu lasu. Działka położona jest w odległości 1,5 km od Rynarzewa. Malownicze tereny, brak przemysłu, w sąsiedztwie ...

Powierzchnia całkowita
3 060,00 m2
Cena za m2
97,71 zł
cena 299 000
działka na sprzedaż - Szubin (gw), Rynarzewo

Szubin (gw), Rynarzewo
działka na sprzedaż

GS-15139

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1.328 m2 położoną w odległości 1,5 km od Rynarzewa w miejscowości Małe Rudy. Dużo zieleni, wokół tereny spacerowe, ...

Powierzchnia całkowita
1 328,00 m2
Cena za m2
101,66 zł
cena 135 000
działka na sprzedaż - Szubin (gw), Rynarzewo

Szubin (gw), Rynarzewo
działka na sprzedaż

GS-15138

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 868 m2 położoną w odległości 1,5 km od Rynarzewa. Malownicze tereny, brak przemysłu, w sąsiedztwie nowe domy. Dużo ...

Powierzchnia całkowita
868,00 m2
Cena za m2
109,45 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Szubin (gw), Rynarzewo

Ciechocinek
działka na sprzedaż

GS-15124

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. CIECHOCINEK. DZIAŁKA 9388 m2, WYJĄTKOWY MIKROKLIMAT, MEDIA. Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni ok. 1 ha. Nieruchomość położona jest w miejscowości ...

Powierzchnia całkowita
9 388,00 m2
Cena za m2
36,22 zł
cena 340 000
działka na sprzedaż - Ciechocinek

Osielsko (gw), Żołędowo
działka na sprzedaż

GS-15120

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ŻOŁĘDOWO, DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY. POWIERZCHNIA 3002 m2. Polecam do sprzedaży działkę położoną na powstającym osiedlu nowych domów jednorodzinnych, w spokojnej ...

Powierzchnia całkowita
3 002,00 m2
Cena za m2
139,91 zł
cena 420 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Żołędowo

Osielsko (gw), Żołędowo
działka na sprzedaż

GS-15119

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 4134 m2 W ŻOŁĘDOWIE Polecam do sprzedaży dużą działkę, położoną w spokojnej okolicy, na powstającym osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Działka posiada ...

Powierzchnia całkowita
4 134,00 m2
Cena za m2
140,30 zł
cena 580 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Żołędowo

Zławieś Wielka (gw), Zławieś Wielka
działka na sprzedaż

GS-15090

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę pod budowę domu jednorodzinnego.  Również opcja dla inwestora - możliwość zakupu działek sąsiednich. Potencjał stworzenia kameralnego osiedla. Działka ...

Powierzchnia całkowita
1 410,00 m2
Cena za m2
177,30 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Zławieś Wielka (gw), Zławieś Wielka

Nowa Wieś Wielka (gw), Nowa Wieś Wielka
działka na sprzedaż

GS-15087

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 900 m2 Z WARUNKAMI ZABUDOWY NA BUDOWĘ DOMU WOLNOSTOJĄCEGO. W ODLEGŁOŚCI 1 km OD NOWEJ WSI WIELKIEJ. Piękna wieś Dobromierz.  Polecam do sprzedaży działkę ...

Powierzchnia całkowita
900,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 99 000
działka na sprzedaż - Nowa Wieś Wielka (gw), Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka (gw), Nowa Wieś Wielka
działka na sprzedaż

GS-15086

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA O POWIERZCHNI 820 m2. W ODLEGŁOŚCI 1 km OD NOWEJ WSI WIELKIEJ. Piękna wieś DOBROMIERZ.  Polecam do sprzedaży działkę położoną w pięknej okolicy, na powstającym ...

Powierzchnia całkowita
820,00 m2
Cena za m2
109,76 zł
cena 90 000

Osielsko (gw), Osielsko
działka na sprzedaż

GS-15075

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przepięknie położona działka o powierzchni 3626m2, w atrakcyjnej części Osielska, w okolicach ulicy Zamczysko. Cisza, spokój, natura. W pobliżu działki powstają zabudowania ...

Powierzchnia całkowita
3 626,00 m2
Cena za m2
199,94 zł
cena 725 000
działka na sprzedaż - Osielsko (gw), Osielsko

Sicienko (gw), Gliszcz
działka na sprzedaż

GS-15070

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. GLISZCZ, W POBLIŻU JEZIORO SŁUPOWSKIE, LAS.  DO JEZIORA WIERZCHUCIŃSKIEGO 3 KM. DZIAŁKA 1515 m2 POŁOŻONA NA TERENIE OBJĘTYM MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO. Działka ...

Powierzchnia całkowita
1 515,00 m2
Cena za m2
71,29 zł
cena 108 000
działka na sprzedaż - Sicienko (gw), Gliszcz

Sicienko (gw), Gliszcz
działka na sprzedaż

GS-15069

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. GLISZCZ - W POBLIŻU LASU. DO JEZIORA SŁUPOWSKIEGO 15 MINUT SPACEREM. DO JEZIORA WIERZCHUCIŃSKIEGO 3 KM. MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO. DZIAŁKA ...

Powierzchnia całkowita
2 058,00 m2
Cena za m2
80,17 zł
cena 165 000
działka na sprzedaż - Sicienko (gw), Gliszcz

Białe Błota (gw), Zielonka
działka na sprzedaż

GS-15066

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ZIELONKA - PRĄDKI - DZIAŁKA 3020 m2 SĄSIEDZTWO LASU, CISZA WARUNKI ZABUDOWY NA 3 DOMY. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 3020 m2 i wymiarach 57 (front) ...

Powierzchnia całkowita
3 020,00 m2
Cena za m2
119,87 zł
cena 362 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Zielonka

Bydgoszcz, Piaski
działka na sprzedaż

GS-15038

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną na osiedlu Piaski.  Działka o powierzchni 1604 m2, w kształcie prostokąta 30m x 50m. W ulicy wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja, ...

Powierzchnia całkowita
1 486,00 m2
Cena za m2
299,46 zł
cena 445 000
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Piaski

Koronowo (gw), Wilcze
działka na sprzedaż

GS-15037

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę o powierzchni 5823 m2, malowniczo położoną w miejscowości Wilcze, gmina Koronowo. W odległości około 28 km od Bydgoszczy, 10 km od Koronowa, 4 km od ...

Powierzchnia całkowita
5 823,00 m2
Cena za m2
25,76 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Koronowo (gw), Wilcze

Sicienko (gw), Trzemiętowo
działka na sprzedaż

GS-15027

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. TRZEMIĘTOWO - DZIAŁKA W POBLIŻU JEZIORA I LASU. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1630 m2. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, ...

Powierzchnia całkowita
1 630,00 m2
Cena za m2
80,37 zł
cena 131 000
działka na sprzedaż - Sicienko (gw), Trzemiętowo

Sicienko (gw), Gliszcz
działka na sprzedaż

GS-14991

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. DZIAŁKA 1508 m2 OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO. GLISZCZ - DUŻO ZIELENI, LAS, CISZA, BRAK PRZEMYSŁU. DO JEZIORA SŁUPOWSKIEGO SPACEREM 15 MINUT, ...

Powierzchnia całkowita
1 508,00 m2
Cena za m2
71,62 zł
cena 108 000
działka na sprzedaż - Sicienko (gw), Gliszcz
nowa oferta
działka na sprzedaż - Dąbrowa Chełmińska (gw), Janowo

Dąbrowa Chełmińska (gw), Janowo
działka na sprzedaż

GS-15207

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość gruntowa w Janowie w minie Dąbrowa Chełmińska. Aktualne , bezterminowe warunki zabudowy pod  zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Media - woda i prąd w drodze ...

Powierzchnia całkowita
974,00 m2
Cena za m2
112,00 zł
cena 109 088
działka na sprzedaż - Dąbrowa Chełmińska (gw), Janowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem