Bydgoszcz, Osowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

MS-14607

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży mieszkanie przy lesie  na Osowej Górze. I piętro w ładnym bloku z 2015 roku przy lesie i z widokiem na las. Gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Mieszkanie ...

Powierzchnia całkowita
72,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 444,44 zł
cena 680 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Osowa Góra
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Bartodzieje
mieszkanie na sprzedaż

MS-15211

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Cena promocyjna do 30 czerwca! Mieszkanie 3-pokojowe, oddzielna kuchnia, balkon. Po całkowitym remoncie, niezamieszkałe, przygotowane do wprowadzenia. W najlepszej ...

Powierzchnia całkowita
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 226,42 zł
cena 595 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Bartodzieje
mieszkanie na sprzedaż

MS-14983

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. BARTODZIEJE - NAJLEPSZA LOKALIZACJA W BYDGOSZCZY ! MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU. MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z DUŻYM BALKONEM TYPU LOGGIA. Gotowe do wprowadzenia. Klucze ...

Powierzchnia całkowita
38,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 421,05 zł
cena 510 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Glinki
mieszkanie na sprzedaż

MS-15158

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2013r z windą na Glinkach. IV piętro z dużym balkonem i południową ekspozycją na słońce. Teren ogrodzony. Glinki to ...

Powierzchnia całkowita
40,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 625,00 zł
cena 465 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Glinki

Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15156

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.   ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą, z NIEZWYKŁYM WIDOKIEM NA MOST UNIWERSYTECKI I PANORAMĘ MIASTA!!!.  Lokalizacja w centrum Bydgoszczy, tuż nad Brdą ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 380,00 zł
cena 569 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska

Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15155

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą, z NIEZWYKŁYM WIDOKIEM NA MOST UNIWERSYTECKI I PANORAMĘ MIASTA!!!.  Lokalizacja w centrum Bydgoszczy, tuż nad Brdą ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 380,00 zł
cena 569 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska

Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15200

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. KUP TRZY POKOJE W CENIE DWÓCH i ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą!  Lokalizacja i adres zawsze mają największe znaczenie. ARKADA PARK przy ulicy Toruńskiej ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 700,00 zł
cena 535 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska

Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15199

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.   KUP TRZY POKOJE W CENIE DWÓCH i ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą, z NIEZWYKŁYM WIDOKIEM NA MOST UNIWERSYTECKI I PANORAMĘ MIASTA!!!.  Lokalizacja ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 380,00 zł
cena 569 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska

Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15171

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą!  Lokalizacja i adres zawsze mają największe znaczenie. ARKADA PARK przy ulicy Toruńskiej 45, to pierwsze bydgoskie ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 700,00 zł
cena 535 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska

Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15148

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU nad Brdą! Lokalizacja i adres zawsze mają największe znaczenie. ARKADA PARK przy ulicy Toruńskiej 45, to pierwsze bydgoskie ...

Powierzchnia całkowita
50,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 700,00 zł
cena 535 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska

Bydgoszcz, Szwederowo
mieszkanie na sprzedaż

MS-15006

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. POLECAM DUŻE, PRZESTRONNE MIESZKANIE 4-POKOJOWE.   POWIERZCHNIA 133 m2. DUŻY BALKON TYPU LOGGIA. MOŻLIWOŚĆ KUPNA GARAŻU. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze ...

Powierzchnia całkowita
133,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 759,40 zł
cena 899 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo

Bydgoszcz, Szwederowo
mieszkanie na sprzedaż

MS-14949

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym, wiatą 2-stanowiskową. Mieszkanie znajduje się na wygodnym parterze 3-kondygnacyjnego budynku z cegły. Osiedle ...

Powierzchnia całkowita
58,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 603,45 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo

Bydgoszcz, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

MS-14807

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. SUPER LOKALIZACJA! ŚRÓDMIEŚCIE/SIELANKA! WOKÓŁ PARKI, W POBLIŻU FILHARMONIA, BAZYLIKA, OGRÓD BOTANICZNY, CENTRUM HANDLOWE FOKUS. Polecam do sprzedaży klimatyczne, ...

Powierzchnia całkowita
63,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 333,33 zł
cena 525 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście

Bydgoszcz, Bartodzieje
mieszkanie na sprzedaż

MS-14752

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. BARTODZIEJE. MIESZKANIE 4 POKOJE. Z DUŻYM TARASEM I BALKONEM. MIEJSCE PARKINGOWE W HALI GARAŻOWEJ! Polecam do sprzedaży duże, ponad 90 m2, funkcjonalne, czteropokojowe, ...

Powierzchnia całkowita
91,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 934,07 zł
cena 995 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Kapuściska
mieszkanie na sprzedaż

MS-14802

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament - wysoki standard wykończenia, 4 pokoje, I piętro w nowym bloku cegły z 2022r, w dobrej lokalizacji na osiedlu Kapuściska. Blok z windą. Mieszkanie z 3-stronną ...

Powierzchnia całkowita
68,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 735,29 zł
cena 730 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Kapuściska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska

Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15209

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. KUP TRZY POKOJE W CENIE DWÓCH i ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU NAD BRDĄ. Lokalizacja i adres zawsze mają znaczenie nr 1. ARKADA PARK przy ulicy Toruńskiej 45 ...

Powierzchnia całkowita
46,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 500,00 zł
cena 529 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska

Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15184

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU NAD BRDĄ. Lokalizacja i adres zawsze mają znaczenie nr 1. ARKADA PARK przy ulicy Toruńskiej 45 to pierwsze bydgoskie lofty stanowiące ...

Powierzchnia całkowita
46,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 500,00 zł
cena 529 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska

Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15183

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU NAD BRDĄ. Lokalizacja i adres zawsze mają znaczenie nr 1. Pogranicze dzielnic Baba Wieś/Wyżyny ARKADA PARK przy ulicy Toruńskiej ...

Powierzchnia całkowita
46,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 500,00 zł
cena 529 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska

Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15169

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ZAMIESZKAJ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU. Lokalizacja i adres zawsze mają znaczenie nr 1. ARKADA PARK przy ulicy Toruńskiej 45 to pierwsze bydgoskie lofty stanowiące doskonały ...

Powierzchnia całkowita
65,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 753,85 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny, Toruńska

Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-15168

Powierzchnia całkowita
65,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 753,85 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście, Toruńska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem