Jeżeli jesteś nastawiony na sukces i chcesz:

Zarabiać znacznie powyżej średniej krajowej.
Ciągle podnosić kwalifikacje, zdobywać wiedzę i rozwijać umiejętności,
aby Twój rozwój i zaangażowanie były doceniane, a każdy dzień był inny i jeszcze ciekawszy.

NIE ZWLEKAJ! WYŚLIJ NAM SWOJE CV!

Poszukujemy osób ambitnych, elokwentnych i przedsiębiorczych.

Skutecznych, takich, które stawiają sobie cele i je osiągają.

Kancelaria Nieruchomości CLASS Sp. z o.o. w Bydgoszczy zatrudni

1 osobę na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I WYNAJMU DOMÓW

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne prowizyjne
  • profesjonalne szkolenia i wsparcie ze strony kadry
  • możliwość otrzymania samochodu służbowego
  • nowoczesne narzędzia marketingowe
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość awansu

Oczekujemy:

  • umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientem
  • dużej pracowitości, dyspozycyjności i samodzielności
  • odpowiedzialności za powierzone zadania
  • mile widziane także osoby w wieku 50+

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prezentacja klientom oferty firmy
  • udział w negocjacjach handlowych pomiędzy stronami
  • przygotowywanie dokumentacji do transakcji sprzedaży i wynajmu

Oferta specjalna dla osób z doświadczeniem w pracy w zawodzie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres

sekretariat@class.com.pl