Kancelaria Nieruchomości CLASS Sp. z o.o. to od ponad 15 lat Lider bydgoskiego rynku nieruchomości w zakresie pośrednictwa w sprzedaży oraz wynajmie mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych, powierzchni produkcyjno-magazynowych i biurowych, a także sprzedaży działek budowlanych i inwestycyjnych. Z sukcesami prowadzimy również całościowe procesy marketingowo-sprzedażowe projektów deweloperskich. Naszym klientom zapewniamy kompleksową pomoc i profesjonalną obsługę transakcji.

 

Centrala firmy mieści się w Bydgoszczy, przy ulicy Krasińskiego 2. Biuro Handlowe w Niemczech znajduje się w Berlinie, przy ulicy Rankestrasse 26.

 
Posiadamy niezbędną wiedzę merytoryczną oraz wieloletnie praktyczne doświadczenie, poparte sukcesami i zadowoleniem wielu tysięcy osób i firm, które zrealizowało przy naszym udziale swoje marzenia i plany.

 

CLASS prężnie działa także w sektorze usług finansowych, znajdując dla każdego klienta najlepsze indywidualne rozwiązania kredytowe finansowania zakupu.

 

CLASS zapewnia niezawodną i bezpośrednią obsługę swoich klientów w renomowanej kancelarii notarialnej i prawnej, a także, gdy wymaga tego sytuacja, do Państwa usług są nasi rzeczoznawcy, geodeci i specjaliści ds. podatkowych.

 
CLASS to bezwzględna polityka jakości usług na najwyższym poziomie, rzetelności udzielanych informacji i prowadzonych czynności, co zapewnia naszym klientom pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Z jednej strony to założenie kreuje naszą firmę, z drugiej jednak nobilituje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy na rzecz profesjonalnej obsługi klienta oraz jego pełnej satysfakcji.

 
Kancelaria Nieruchomości CLASS zaprasza serdecznie do współpracy!