nowa oferta
149
ofert
Renata Janiak

Ekspert Rynku Nieruchomości

janiak@class.com.pl

601 476841

zostaw wiadomość
269,68 zł/m2 cena: 209 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

POLECAM DO SPRZEDAŻY ATRAKCYJNĄ DZIAŁKĘ O POWIERZCHNI 775 m2.
WARUNKI ZABUDOWY PRZEWIDUJĄCE BUDOWĘ DOMU WOLNOSTOJĄCEGO.
DOSKONAŁA LOKALIZACJA.

Działka w kształcie prostokąta.
Wymiary: 31 m x 25 m.
Wjazd od strony północnej.

MEDIA:
- PRĄD 
- GAZ W ULICY
- WODOCIĄG GMINNY
- ŚWIATŁOWÓD

Dobre sąsiedztwo nowych domów, brak przemysłu.
Wokół piękne tereny spacerowe, Górny Kanał Noteci, dużo zieleni, spokój.
Bezpieczna droga do szkoły.
W pobliżu Lidl, Biedronka, Polomarket.
Dojazd do Bydgoszczy to 15 minut autem.
Do przystanków komunikacji miejskiej 5 minut.

POLECAM. W SĄSIEDZTWIE RÓWNIEŻ DZIAŁKI WIĘKSZE, 800 - 1100 m2.
KONTAKT BEZPOŚREDNI I PREZENTACJA RENATA JANIAK tel. 601 476 841.

Nota prawna

Kancelaria Nieruchomości CLASS Sp. z o. o. za wykonaną pracę pobiera wynagrodzenie w formie prowizji, ustalane na podstawie podpisanej umowy o współpracy, które jest należne przy zawarciu transakcji. 

Prosimy o uszanowanie prywatności właścicieli i umawianie prezentacji wyłącznie przy naszym udziale, w dogodnym dla obu stron terminie.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości, weryfikacji dokumentów oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Kopiowanie zdjęć oraz opisów ofert jest zabronione.

Szczegóły

Symbol oferty GS-15214
Powierzchnia całkowita 775,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Wymiary działki 31 x 25 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Białe Błota (gw), Łochowo
działka na sprzedaż

GS-14345

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Łochowo, gmina Białe Błota. Powierzchnia działki 1024 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 25 ...

Powierzchnia całkowita
1 024,00 m2
Cena za m2
258,79 zł
cena 265 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowo

Białe Błota (gw), Łochowo
działka na sprzedaż

GS-14478

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną w Łochowie. Atrakcyjna działka o powierzchni 897 m2, o wymiarach 23 m x 39 m. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.  Należy ...

Powierzchnia całkowita
897,00 m2
Cena za m2
255,30 zł
cena 229 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowo

Białe Błota (gw), Łochowo
działka na sprzedaż

GS-14834

Oferta CLASS, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jedna z ostatnich działek blisko kanału Noteckiego, w spokojnej części Łochowa. Media - woda i prąd przy działce - kanalizacja planowana. Nieruchomość zaopatrzona ...

Powierzchnia całkowita
940,00 m2
Cena za m2
287,23 zł
cena 270 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowo

Białe Błota (gw), Łochowo
działka na sprzedaż

GS-15079

Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Łochowo, gmina Białe Błota. Powierzchnia działki 810 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 25 m x 32 ...

Powierzchnia całkowita
810,00 m2
Cena za m2
307,41 zł
cena 249 000
działka na sprzedaż - Białe Błota (gw), Łochowo